Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Як NASA рятує нас від астероїдів

Як NASA рятує нас від астероїдів

????µ?????? ?????°??????? ???± ??µ???»?

Пару днів тому на Африку впав астероїд. NASA знали про наближення каменю до Землі, але небезпеки в ньому не побачили. НВ розбиралася, хто і як охороняє космічний простір навколо нашої планети.
Початок літа 2018 го ознаменувався досить рідкісною подією – на території Ботсвани (що на півдні Африки) впав невеликий астероїд, розміром, приблизно, з гірський валун.
На щастя, космічний об'єкт так і не торкнувся поверхні Землі, а просто згорів в атмосфері, не заподіявши жодного збитку.
За пару годин до падіння, NASA виявили, що траєкторія астероїда 2018 LA передбачає зіткнення із Землею. Але оскільки діаметр каменю оцінили приблизно в два метри, вчені заздалегідь повідомили, що настероїд не несе загрози.
Космічний об'єкт помітили вчені з наглядової центру в Каталіні (Арізона), коли він ще перебував на орбіті Місяця. Вже поблизу Землі дослідники розрахували його швидкість – 17 км/с, і не могли визначити точно лише місце падіння – орієнтовно астероїд повинен був приземлитися в проміжку десь між Південною Африкою, Індійським океаном і Новою Гвінеєю.
Але, вже за кілька годин, відеозаписи і звіти про яскраву вогняну кулю в небі над Ботсваною підтвердили всі передбачення NASA. Астероїд зруйнувався через високі температури при гальмуванні в щільних шарах атмосфери о 18:44 за місцевим часом.

[video=]

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: