Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » На Виноградівщині знову зріє дорожній протест?

На Виноградівщині знову зріє дорожній протест?

???? ????·?±?»????????°?»?? ? ??°?? ? ?·?°?±?»????????: ??° ???????????°??????????? ?·??????? ?·??? ????????¶????? ???????µ??
Мешканці району не побачили жодних дій влади, тому запланували чергове блокування доріг.
Про це йдеться в одній з груп у соцмережі Фейсбук під назвою «Бездоріжжю стоп(Виноградів).
«На зустріч блокувальників доріг у Сасові, Королеві і Текові із Виноградівською районною владою, яка відбулася 1 червня 2018 року у Виноградові, було поставлено ультиматум щодо початку робіт з відновлення доріг Виноградівщини.» - йдеться у дописі групи.
Саме через те, що люди не бачать ніяких зрушень, і вже спливає термін «ультиматуму», на 7 червня оголошено чергове перекриття доріг.
Але одностайності у активістів щодо місць блокування та методів досі немає. Є багато таких, які хочуть блокувати не дороги, а будинок районної влади.
— Добре би було не перекривати дорогу біля кольца,бо багато людей із сіл затисянщини займаються городництвом і возять продукцію на оптовий базар,з того живуть,хтось на ту справу і гроші позичив,тому перекрита дорога лиш буде ускладнювати життя і то лише нам простим людям.А ті хто може щось в цьому питанні вирішити будуть собі в кабінетах із кондиціонерами сидіти і не паритися.Тому пропоную 7-го червня після початку робочого дня перекрити під'їзд до білого дома у Вароши і в такий спосіб розвіяти таке скучне і буденне життя нашої районної влади, -пише учасник групи Іван Шетеля.
Багато хто його думку підтримує.

http://www.mukachevo.net

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: