Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Гори кісток, десятки загинули: знайдено одне з найстрашніших місць на Землі

Гори кісток, десятки загинули: знайдено одне з найстрашніших місць на Землі

Гори кісток, десятки загинули: знайдено одне з найстрашніших місць на Землі, відео
У Перу археологи знайшли масове поховання – скелети 56 дітей
Діти були у віці від 6 до 8 років і від 11 до 14 років. Археологи вважають, що вони були принесені в жертву стародавньою цивілізацією Чиму.
Разом з дітьми також були виявлені останки 30 молодих лам.
Імовірно, діти були вбиті в рамках ритуалу, щоб запобігти руйнівним дощам і повені, які спустошили регіон близько 600 років тому.
Вчені вважають, що Хуанкако, де були знайдені останки, є найбільшим на планеті місцем людських жертвоприношень.
Поховання знайшли ще на початку травня, але пресі повідомили про це тільки через місяць. За цей час експерти проаналізували зразки грунту з цієї місцевості. Вони вказали на те, що регіон був вражений природним феноменом Ель-Ніньо, який зруйнував сільськогосподарські угіддя і рибний промисел.
Фахівці не знайшли у дітей слідів будь-яких хвороб. Це, на їхню думку, говорить про те, що принесені в жертву були представниками середнього або вищого класу.
археолог
Ель-Ніньо – феномен, що проявляється в аномальному підвищенні температури поверхневого шару приекваторіальної частини Тихого океану на 0,5 градуса Цельсія. Встановлено, що він може служити причиною руйнівних злив і повеней на суші.
Культура Чиму панувала на півночі сучасного Перу приблизно з 1250 по 1470 рік. Протягом своєї історії царство Чиму поступово розширювалася, підкорюючи ряд дрібніших культур, але в кінцевому підсумку було повністю завойовано інками.
Раніше повідомлялося, що археологи знайшли стародавній замок на дні турецького озера Ван.
Археологи
Замку понад 3000 років, він розташований на самому дні. Він зміг зберегтися в прекрасному стані.
Довжина замку сягає кілометра, а стіни споруди мають висоту 3-4 метри. Експерти вважають, що знахідка відноситься до Залізної епохи втраченої цивілізації Урарту, яку ще називають Королівством Вана. Воно панувало в регіоні з 9 по 6 століття до н. е. В ті часи, на думку вчених, рівень води був нижче. Однак, згодом він піднявся і затопив частину міста. Інша незатоплена частина добре відома археологам, вона знаходиться вище нинішньої берегову лінію і є предметом археологічного вивчення.
Джерело: Politeka
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: