Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Інтернет подорожчає?

Інтернет подорожчає?

844325_w_300
Ухвалення законопроекту №6688, яким хочуть дозволити СБУ без рішення суду блокувати сайти, призведе до подорожчання послуг інтернет-доступу і монополізації інтернет-ринку.
Про це заявив глава Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко. За його словами, цю законодавчу ініціативу вдалося заблокувати за допомогою громадськості торік, передає Liga.net.
«Думали, що проект взагалі заморожений. Але через рік знову з’явився, — каже Олександр Федієнко. — Закупівля за гроші провайдерів техзасобів для моніторингу та блокування контенту призведе до подорожчання послуг. І це — шлях до монополізації на ринку».
За оцінками засновника і директора провайдера НетАссіст Максима Тульева, загальна вартість всіх техзасобів, які депутати хочуть зобов’язати закупити інтернет-провайдерів, становить майже $1,5 млрд.
Законопроектом №6688 також передбачається створити реєстр рішень про клопотання щодо блокування сайтів, який передадуть під управління телеком-регулятора НКРЗІ. За ненадання операторами даних про предмет перевірки на письмову вимогу посадових осіб НКРЗІ — штраф у розмірі 1% від річного доходу.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: