Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Кава: користь та шкода

Кава: користь та шкода

kava.jpg (75.79 Kb)
Натуральна чорна кава - один з найпопулярніших напоїв у всьому світі, дуже багато хто просто не уявляє початок нового дня без горнятка ароматної кави. Однак донині ведуться суперечки про користь і шкоду цього продукту. Проводяться численні дослідження, одні вчені в черговий раз доводять негативний вплив кави на здоров'я людини, інші продовжують відкривати її нові властивості, що не відомі раніше.

Міфи та правда про каву

Міф1. Кава має сечогінну дію

Дослідженнями доведено, що помірне споживання кави не впливає на водно-сольовий обмін.Точніше, кава впливає на баланс рідини в організмі точно так само, як і вживання простої води. Навпаки, помірне споживання цього напою (3-5 чашок в день) може на 40% покривати добову потребу організму в рідині.

Міф 2. Кава «вимиває» кальцій з організму

Говорячи про вплив кави на міцність кісткової тканини, потрібно відзначити, що якщо споживання кальцію відповідає потребам організму, цього не відбувається. Однак слід зауважити, що надмірне споживання кофеїну може збільшувати виведення кальцію з організму у тих, хто отримує недостатню кількість даної мінеральної речовини. Але не варто хвилюватися, оскільки цю проблему можна вирішити дуже просто - почати пити каву з молоком, яке містить кальцій і допоможе звести нанівець подібний ефект.

Міф 3. Кава протипоказана вагітним

Багато любительок кави відмовляють собі в її споживанні, якщо збираються стати мамами, побоюючись, що кава може негативно відбитися на розвитку дитини. Тепер майбутні мами можуть бути спокійні і пити каву, так як багато досліджень стверджують, що помірне споживання кави вагітними і годуючими жінками безпечне для їх здоров'я і здоров'я дитини. Згідно з цими дослідженнями, прийнятне дозування для вагітних і годуючих - не більше 200 мг кофеїну в день (2-3 чашки кави).Тобто найголовніше, як завжди, знати міру. Хоч норма споживання кофеїну для вагітних і годуючих жінок дещо менша звичайної, всеж вони можуть продовжувати насолоджуватися улюбленим напоєм.

Міф 4. Кава шкідлива для серцево-судинної системи

Багато відмовляють собі в каві, так як вважають, що кофеїн негативно впливає на серцево-судинну систему, а саме підвищує артеріальний тиск і сприяє виникненню аритмії. Але це не так. Численні дослідження показують, що при помірному споживанні кава не впливає на серце, однак при надмірному вживанні вона може погано впливати на здоров'я людини. Дослідження, що проводилося протягом декількох років, за участю 86 тисяч жінок показало, що найчастіше хвороби серця відмічаються у тих, хто пив більше шести чашок в день, і у тих, хто кави не пив взагалі. Ці дані ще раз підтверджують, що все добре в міру.

Міф 5.Кава шкідлива для печінки

Якраз навпаки. Кава захищає печінку, знижуючи ризик виникнення цирозу печінки. Крім того, вона сприяє зниженню утворення каменів у жовчному міхурі. Тому можна не боятися, що чашка кави негативно вплине на вашу печінку.
Виявляється кава абсолютно не шкідлива і навіть корисна для здоров'я. Це підтверджують численні дослідження вчених цього благородного напою. Але не варто забувати, що навіть найкорисніший продукт може завдати шкоди організму, якщо не знати міри. Тому намагайтеся не пити більше 3-5 чашок кави на день, і тоді улюблений напій принесе не тільки задоволення, але й користь.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

The collar is ribbed knit, so it retains its shape even after washing. There are no itchy side seams on these sweaters. Hawaii sweatshirt

10 березня 2023 07:02
Commercial Property Loans or Commercial Loans: Commercial loans, generally classified as business loans, are secured business banking products that a business owner can use to buy commercial property, equipment or business assets for income generation or, to meet funding needs of other business activities. melbourne loans

12 березня 2023 07:17
A new and upgraded text-to-speech engine with more than 100 lifelike voices in 25 languages is available in the new version of next-generation text-to-speech. The premium new TTS voices are the same ones used in Google Home and Amazon Alexa. Chatterpal software

12 березня 2023 20:37
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: