Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Куди зникають діти? В Україні за місяць безвісти зникало понад 800 дітей

Куди зникають діти? В Україні за місяць безвісти зникало понад 800 дітей

В Україні за місяць безвісти зникало понад 800 дітей
Тільки за червень до поліції надійшло 803 звернення про зникнення дітей. На необхідності посилення превентивної роботи з дітьми наголосив заступник Голови Національної поліції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, передає Департамент комунікації Національної поліції України.

За його словами, на території держави у цьому році відкрилися 704 оздоровчі заклади.

«Дитячі оздоровчі заклади планують упродовж літніх канікул прийняти на відпочинок майже 550 тисяч дітей. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб зробити канікули безпечними», – підкреслив заступник Голови Нацполіції.

Також керівник поліції превенції зазначив, що у літній період дуже актуальною стає проблема безпеки дітей на воді. 

«Лише за перший літній місяць через відсутність належного контролю з боку дорослих у водоймах потонули 12 дітей. Також маємо п’ять випадків падіння дітей з вікон багатоповерхівок, чотири з яких – летальні. Тому ювенальним поліцейським необхідно посилити роз’яснювальну роботу не тільки серед дітей, а й серед дорослих», – наголосив заступник Голови Нацполіції.

За словами Олександра Фацевича у червні до поліції надійшло 803 звернення про зникнення дітей, 789 з них – розшукані. За невиконання обов’язків з виховання дітей до адміністративної відповідальності притягнуто вже понад півтори тисячі батьків.

«При надходженні звернення про зникнення дитини на її пошук задіються всі підрозділи поліції. І саме від організації заходів щодо розшуку у перші години залежить результат. Відповідальність за оперативність та системність такої роботи покладається на кожного керівника поліції», – підкреслив Олександр Фацевич.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: