Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » 6 табу для тих, хто носить контактні лінзи

6 табу для тих, хто носить контактні лінзи

6 табу для тих, хто носить контактні лінзи
Більшість людей з поганим зором відзначили для себе зручність контактних лінз. На відміну від окулярів, вони не вимагають постійного носіння з собою серветок для протирання стекол від пилу, не пітніють, дозволяють не обмежувати себе в макіяжі (якщо мова про жінок) і т.д.

Однак для тих, хто носить контактні лінзи, є ряд табу, які ні в якому разі не можна порушувати. Інакше наслідки можуть бути мінімум неприємними, а найчастіше - привести до запальних захворювань очей.

Список найголовніших заборон:

Не мити руки

Якщо ви чіпаєте контактні лінзи, не вимивши попередньо руки, ви ризикуєте занести на лінзу інфекцію. Бактерії швидко розмножуються і в результаті інфекція потрапляє в очі.

Тому руки потрібно мити завжди - перед тим, як надягати лінзи, і перед тим, як знімати їх.

Не змінювати розчин для лінз

Серед тих, хто носить контактні лінзи, є ті, хто не вважає за потрібне регулярно міняти розчин для зберігання і очищення контактних лінз - так, мовляв, економніше.

Однак це також загрожує зараженням очей, оскільки в розчинах мікроби розмножуються швидко, і, потрапляючи в очі, безперешкодно призводять до початку запальних процесів.

Носити лінзи цілими днями

Контактні лінзи - це зручно, але і ходити в них по 12 годин поспіль теж не можна.

Лінзи, навіть самі "дихаючі", порушують доступ кисню до очних яблук. Це в свою чергу призводить до їх запалення і абразії рогівки.

Так що давайте очам відпочинок, періодично замінюючи лінзи окулрами, наприклад, під час роботи з комп'ютером або керування авто

Спати в лінзах

Не можна спати в лінзах ні вдень (навіть пів годинки), ні вночі (необхідних 7-8 годин). Справа в тому, що при закритих очах слізна рідина, зволожуюча очі, не виділяється в необхідному обсязі, а значить лінзи не зволожуються і викликають подразнення очей.

Перше, що ви відзначите після сну в лінзах - затуманений зір, відчуття піску в очах, а також складності із зняттям лінз. Також це може привести до стрімкого розвитку запальних станів.

Не змивати макіяж на ніч

Кожна жінка в своєму житті хоча б раз йшла спати, не змивши попередньо макіяж. Деякі жінки часто "грішать" такою помилкою.

Однак при носінні контактних лінз це зовсім не допустимо. Адже поки ви спите, косметика розтікається і може потрапити в очі, дратуючи їх і викликаючи запалення. А потім, коли ви одягаєте лінзи, такі частинки, наприклад, олівця або туші, бруднять і псують лінзи.

Купатися в лінзах

Душ, басейн або водоймище - не важливо. У контактних лінзах не можна мочити очі простою водою (можна лише зволожувати спеціальним розчином або краплями). Оскільки разом з водою в очі і на лінзи може потрапити інфекція, яка безперешкодно призведе до розвитку гострих запальних реакцій.

Тому перед водними процедурами або знімайте лінзи, або надягайте спеціальні окуляри для пірнання.

Джерело 
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: