Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » „Великі дерева в тіні не ростуть”. В Ужгороді презентували книгу про відомого українського політика

„Великі дерева в тіні не ростуть”. В Ужгороді презентували книгу про відомого українського політика

В Ужгороді презентували книгу про відомого українського політика
Сьогодні, 4 липня, в обласній книгозбірні краю пройшла презентація книги спогадів і роздумів про відомого українського політика В'ячеслава Чорновола „Великі дерева в тіні не ростуть”. Відомо, що до книги увійшли нариси, які містять у собі спомини соратників Чорновола, розвідки правників та прижиттєвий нарис самого політика про часи ув’язнення.

Книга вийшла друком нещодавно у видавництві "Андрій". Сам видавець під час заходу розповів, що видання є некомерційним. Гроші для друку книги збирали залучаючи різних спонсорів та громадськість. Вилучені кошти за продані примірники будуть використані для друку інших книг цієї серії або для перевидання даного твору. 

За словами видавця, Андрія Ялового, книга вмістила у собі спогади та розповіді громадських та політичних діячів України, Білорусії, Азербайджану, Польщі, Ізраїлю. У цій книзі вони вперше розповідають про виняткові риси характеру та досі невідомі факти з життя Чорновола. Цікаво, що це видання стало першим у серії книг "Бібліотека Народного руху України", яку планують видавати найближчим часом. 

"Ця книга повертає нас до певної критичної, відривної точки. До того моменту, коли на Україну "звалилася" незалежність. Вона розповідає нам про життя відомого політика, про труднощі, з якими йому довелося зіткнутися. Тут зібрано чимало фактів та інформації, яка до цього була не надто відома громадськості. Ми маємо її знати та пам`ятати", - зазначає пан Андрій. 

Закарпатський Кореспондент
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: