Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » В Україні створили робочу групу з інтеграції ромів: як вона діятиме

В Україні створили робочу групу з інтеграції ромів: як вона діятиме

В Україні створили робочу групу з інтеграції ромів: як вона діятиме
Зокрема планується вирішити проблему відсутності документів у ромів. Сьогодні, 10 липня, відбулося перше засідання постійної робочої групи з інтеграції в українське суспільство ромів.

Про це повідомляє прес-служба МВС, передає ТСН.

Заступниця очільника МВС заявила, що важливим є забезпечення фундаментального доступу до прав для ромів. Зокрема необхідно врегулювати прогалини у законодавстві та розробити алгоритми взаємодії.

Зазначається, що офіс Ради Європи в Україні наразі запускає проект щодо національних меншин. В ньому є і ромський компонент. Згідно з проектом серед іншого передбачається документування ромів та забезпечення безпеки в місцях їхнього стихійного проживання.

Члени робочої групи також затвердили проект плану своєї роботи. Серед пунктів: профілактична робота з ромами в місцях стихійних поселень; забезпечення там публічного порядку та безпеки; профілактика втягування у злочинну діяльність дітей ромської національної меншини; виявлення та реагування на заклики до вчинення протиправних дій щодо ромів та інші.

До робочої групи увійшли представники МВС, Нацполіції, Державної міграційної служби, Національної академії внутрішніх справ, Офісу Ради Європи в Україні, Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції, Міністерства культури, СБУ, КМДА та ромських громадських організацій. 
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: