Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Ці знаки Зодіаку вміють чаклувати

Ці знаки Зодіаку вміють чаклувати

Народжені під цими знаками Зодіаку володіють магічними здібностями

Астрологи переконані, що знак Зодіаку здатний визначити чаклунські здібності людини. Таких представників вони виділили всього три. Саме вони можуть впливати на оточуючих не тільки словом, але й своїм вродженим магнетизмом.

СКОРПІОН
Представники цього знаку можуть одночасно дивувати і жахати. Вони мають глибокою природною чутливістю, що в поєднанні з даром ясновидіння і талантом маніпулятора породжують гримучу суміш.
Скорпіони здатні моментально бачити людей наскрізь і безпомилково визначати їх вразливі місця. Крім того, своїм красномовством можуть впливати практично на будь-якої людини, тому й заслужили славу містичної особистості.

ВОДОЛІЙ
Представники повітряної стихії дуже часто захоплюються езотерикою. При цьому воліє командрую роботу, знаходиться завжди на стороні добрих сил і не використовує свої знання і силу для маніпулювання людьми. Також позбавлений почуття заздрості.
Пропустить через 10
Такі люди тонко відчувають навколишній світ і здатні пророкувати людям майбутнє, направляючи їх на істинний шлях. По своїй суті – помічники і навіть якщо бачать щось погане, то краще про це тактовно промовчати.

РАК
Представники цього знака покладаються на зовнішні сили. Так, якісь знання приходять їм просто уві сні. Від народження володіють сильним захисним полем від впливу негативних сил, яке здатне захистити і близьких для них людей.
Эмпаты, добре відчувають емоції людей і здатні попередити рідних про майбутню неприємності, навіть коли знаходяться на величезній відстані.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: