Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Київ заблокували водії автомобілів на єврономерах

Київ заблокували водії автомобілів на єврономерах

Центр Києва заблокували водії автомобілів на єврономерах (ФОТО, ВІДЕО)
Проїзд заблокований від Арсенальної до Європейської площі

Центр Києва заблокували водії автомобілів на єврономерах в рамках "Акції за захист і доступне розмитнення", повідомляється на сторінці "Авто Євро Сили" у Facebook.

Більше сотні автомобілів на європейських номерах перекрили проїзд від метро "Арсенальна" до Європейської площі. Це спричинило за собою деякі незручності - з 8 ранку в столиці утворилися затори, рух у центрі фактично заблоковано. 

Центр Києва заблокували водії автомобілів на єврономерах (ФОТО, ВІДЕО)

Проїзд буде значно ускладнений маршрутом проведення безстрокової акції, передає "Київ Автомобільний" в Facebook, зокрема буде заблокований Кабінет Міністрів України, Верховна Рада, вул. Грушевського, вул. Шовковична, вул. Садова, вул. Липська, вул. Інститутська, Урядовий квартал.

Люди приїхали під Верховну Раду о 6:00 ранку. Акцію обіцяють зробити безстроковою.


Як повідомляє кореспондент телеканалу "112 Україна", порядок біля парламенту охороняють поліцейські. За словами кореспондента, акція проходить спокійно.

Протестувальники вимагають, що Кабінет Міністрів ухвалив рішення, яке дозволяє поліції перевіряти автомобілі на іноземних номерах і застосовувати штрафні санкції у відповідності з митним законодавством. Через цю акцію зараз у центрі столиці фактично повністю заблоковано рух.


Блокування центру Києва призвело до заторів у всій столиці. Крім центру, в заторах стали Дарницький міст, міст Патона, Набережне шосе, бульвар Дружби Народів, Повітрофлотський проспект, вул. Борщагівська, частина проспекту Перемоги.

Зазначимо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів віднедавна МВС отримало можливість відслідковувати терміни перебування в Україні автомобіля на єврономерах і застосовувати санкції до порушників. Поліція має доступ до митної бази "Інспектор-2006", в якій фіксуються всі автомобілі, які перетинають кордон. Там же видно, в якому саме режимі в'їхав автомобіль: транзит або тимчасове ввезення на 1 рік. Якщо автомобіль знаходиться в Україну в режимі тимчасового ввезення, то протягом 90 днів його необхідно зареєструвати в сервісному центрі МВС України в установленому порядку. Багато власників автомобіля з єврономерами цю вимогу ігнорували. 
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: