Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Скандал у Берегові: жінка каже, що лікар побив її сина, в лікарні кажуть - медик рятував життя дитині

Скандал у Берегові: жінка каже, що лікар побив її сина, в лікарні кажуть - медик рятував життя дитині

Наша редакція спробувала розібратися у інциденті, який активно обговорюють в соцмережі мешканці Берегова та району.
?????°?????°?» ? ??µ??µ???????: ?¶??????° ???°?¶?µ, ??? ?»????°? ?????±???? ?? ??????°, ?? ?»????°???? ???°?¶??? - ???µ?????? ???????°?? ?¶????? ??????????
11 липня на сторінці у соцмережі жінка коротко описала свою проблему. Звернулися до Берегівської ЦРЛ стосовно видалення у семирічної дитини поліпів. Потрапили до лікаря-хірурга Василя Паука, який взявся за операцію. Батьків із палати він випроводив, а коли вже побачили дитину, то у неї були два синяки із обох сторін щік. Дитина плачучи пояснила, що доктор дав йому два ляпаси у той час коли дитина плакала.
?????°?????°?» ? ??µ??µ???????: ?¶??????° ???°?¶?µ, ??? ?»????°? ?????±???? ?? ??????°, ?? ?»????°???? ???°?¶??? - ???µ?????? ???????°?? ?¶????? ??????????
У коментарі нашому виданню в лікарні виправдовують свого працівника. Мовляв доктор виконував свої обов'язки. У дитини була істерика і вона проковтнула поліп, що могло спричинити фатальні наслідки і тому доктор Василь Паук рятував життя малому.

Неабиякого розголосу ця ситуація викликала і у соціальній мережі. Більшість засуджує лікаря. Є і та кількість людей, яка дії лікаря виправдовує. Із самим Василем Пауком наше видання звязатися не змогло: на роботі лікар був відсутній, оскільк вчора чергував, пояснили в лікарні.

Наразі пані Лінда звертається до суду із позовом щодо побиття своєї дитини. І хоча Василь Паук має дуже хорошу репутацію в Берегові цією справою займуться правоохороні органи.

Mukachevo.net
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: