Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Ужгородці можуть пропонувати кандидатів на звання "Почесних громадян міста"

Ужгородці можуть пропонувати кандидатів на звання "Почесних громадян міста"

Присвоєння звання і вручення відзнаки традиційно проводиться до Дня УжгородаУжгородці можуть пропонувати кандидатів на звання "Почесних громадян міста"Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на Ужгородську міську раду.
Незабаром завершується термін подання кандидатур на присвоєння звання "Почесний громадянин міста Ужгород" та "Почесної відзнаки Ужгородської міської ради".
Присвоєння звання і вручення відзнаки традиційно проводиться до Дня Ужгорода. Цього року обласний центр Закарпаття відзначає "ювілей" – 1125-річчя і святкування заплановано на 14-16 вересня. Подавати кандидатури можна до 1 серпня.
Звання "Почесний громадянин міста Ужгород" присвоюється сесією Ужгородської міської ради громадянам України й інших держав, які мають особливо вагомі заслуги перед містом у галузі господарської, наукової, культурно-освітньої, медичної діяльності, користуються повагою та авторитетом серед мешканців Ужгорода та сприяли піднесенню його міжнародного статусу.
Оформлені відповідно до перелічених вимог документи потрібно подати до 1 серпня за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова, 3, відділ по роботі з депутатами та постійними комісіями (кабінет № 301, 3-й поверх) контактний телефон – 61-34-36.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: