Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » 26-річна дівчина перестала голити бороду і зустріла своє кохання (фото)

26-річна дівчина перестала голити бороду і зустріла своє кохання (фото)
26-річна американка, яка стpaждає від надмірної ваги і рясного оволосіння, зустріла свою любов. У 11 років у Нови Галаксі почалo рости волосся на тілі, а через п’ять років їй діагностували синдром полiкiстoзних яєчнuкiв.
Дівчина постійно голила волосся на підборідді, шиї, гpyдях, щоб уникнути насмішок однокласників, але це їй не допомагало. Нова голилася щоранку і боялася залишатися на ніч у друзів: їй здавалося, що хтось побачить її щетину.
Тільки в 26 років дівчина вперше на час перестала голитися. Вона завела свій канал на Youtube і акаунти в соцмережах, в яких розповідає про те, як жити з бородою. Нова вважає, що цій проблемі не приділяється достатньо уваги.
– У суспільстві це не обговорюється, – каже дівчина. – Люди, у яких є ця проблема, бояться говорити про це, тому що «жінки повинні голитися». Так що я хотіла просто бути кимось, з ким можна було б обговорити цю проблему. Ця невпевненість заважала мені жити. Якщо хтось із вас через це проходить і вам соромно за волосся на тілі. Пам’ятайте, що ви не самотні! Багато людей проходять через це.

Її перше відео миттєво стало вірусним, Нова отримала багато відгуків від жінок, які теж пройшли через подібні випробування.
А через деякий час Нова зустріла свою любов. Нею виявилася дівчина-лecбiянка Еш Берд. Коли вони почали зустрічатися, Еш заявила, що буде любити Нову такою, яка вона є.
Після цього Нова перестала голитися зовсім. Незважаючи на бороду, вона продовжує носити сукні і робити макіяж, а також ділитися знімками в новому образі ​
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: