Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Батьки, будьте обережні!!!В мережі з’явилася нова небезпечна гра, яка доводить дітей до суїциду

Батьки, будьте обережні!!!В мережі з’явилася нова небезпечна гра, яка доводить дітей до суїциду

851873_1_w_300
У мережі з’явилася нова небезпечна інтерактивна гра МОМО, яка набирає попурярності серед дітей та підлітків.
Вона поширюється за допомогою месенджера WhatsАpp, і може стати аналогом смертельної гри «Синій кит», пише The Mirror.
Все починається, коли в контактах гравця з’являється анонімний куратор, підписаний як MOMO. Він надсилає підліткам страшні картинки, фотографії із зображенням сцен насильства, а потім пропонує виконувати різні накази. Якщо гравець відмовляється це робити, йому починають погрожувати.
Через гру вже б’ють на сполох в Мексиці. Там співробітники відділу боротьби з кіберзлочинністю визначили, що серед користувачів, які спілкуються з МОМО, підвищений ризик самогубства.
«Ця проблема серед молоді та неповнолітніх полягає в тому, що злочинці можуть використовувати гру для крадіжки особистої інформації, підбурювання до самогубства або насильства, знущання, вимагання та виникнення фізичних і психологічних розладів, таких як неспокій, депресія і безсоння», — розповіли правоохоронці.
Гру МОМО звинувачують у самогубстві 12-річної дівчинки в Аргентині. Загибла за кілька хвилин до суїциду записала себе на відео, поліція підозрює, що дівчинку хтось підштовхнув до цього.
851873_2_w_590
На аватарці MOMO стоїть фото скульптури, створеної компанією Link Factory. Її автором є японський художник Мідорі Хаясі, який ніяк не пов’язаний із грою.

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: