Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Зібрати першокласника до школи: скільки це коштуватиме закарпатцям

Зібрати першокласника до школи: скільки це коштуватиме закарпатцям

Перша половина серпня – час, коли батьки починають штурмувати магазини та ринки, скуповуючи все необхідне, аби зібрати свою дитину до школи

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "Ñкола"
У Києві уже почали свою роботу традиційні шкільні ярмарки, різноманітність та яскравість товарів на яких величезна – все, щоб шкільне життя не здавалося сірим та нудним.
Відправляти дитину до першого класу – це особливо радісна та хвилююча подія, але в той же час досить затратна. Бо ціни на шкільне приладдя зовсім не дитячі, а подекуди впевнено конкурують з дорослими. “Перший Кабельний ” вирушив у міні-експедицію магазинами та ринками, аби підрахувати, у скільки ж обійдеться зібрати своє чадо “перший раз у перший клас”.
Вартість шкільної форми залежить від її якості та розміру. Для дівчинки, у середньому, костюм, який складається зі спіднички, жилетки та піджака обійдеться від 700 грн на ринку і до 2000 грн у магазині. Можна окремо купити сарафан від 500-1200 грн та піджак такої ж вартості. Ціна одягу для хлопчика до школи, як не дивно, більша, ніж для дівчинки. Діапазон цін на білі сорочки різниться від 250 гривень і вище. Костюм обійдеться мінімум, якщо добре пошукати, у 850 грн.
Ще один не менш важливий предмет у підготовці до школи – це рюкзак. До його вибору варто підійти дуже серйозно. Найдешевший можна придбати за 300 грн, однак це саме той випадок, коли краще придбати якісний портфель, чим потім зіштовхнутись з лікуванням спини дитини. Та й носити його школяр зможе не один рік. Хороший рюкзак з ортопедичною спинкою коштуватиме від 1000 до 3000 грн. Відповідно до підрахунків, лише шкільна форма обійдеться на дівчаток від 1255 до 3470 грн, на хлопчиків – від 1850 до 3600 грн.
Зазначимо, це без урахування спортивної форми та змінного одягу! За них теж можна віддати від 1000 до 3500 грн. Рюкзак першокласника разом з необхідною канцелярією коштуватиме від 2000 грн. Отож, збирання першокласника до школи – задоволення не з дешевих. Та все ж батьки грошей не шкодують, адже кожен хоче, щоб його дитина була найкращою.

 

 

 

Владислава Мазур​
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: