Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Гряде сонячне затемнення і зорепад: що ні в якому разі не можна робити

Гряде сонячне затемнення і зорепад: що ні в якому разі не можна робити

Дні затемнень відмінно підходять для розставання з минулим<p style="text-align: justify;">Сонячне затемнення. Фото: pixabay</p>
Сонячне затемнення. Фото: pixabay

11 серпня відбудуться відразу дві рідкісні небесні події. Сонячне затемнення і найсильніший зорепад на рік – очікується до ста метеорів на годину.
Часткове сонячне затемнення буде найкраще видно в північній частині Північної Америки, в Гренландії і північних частинах Європи і Азії. Нагадаємо, що при частковому затемненні сонячний диск перекривається лише частково, небо темніє не так сильно як при повному, зірок не видно.
Дні затемнень відмінно підходять для розставання з минулим, відмови від поганих звичок, початку дієт і чисток організму, настройки на реалізацію бажань.
Що не можна робити в день сонячного затемнення 11 серпня
 • Проводити будь-які медичні втручання;Не рекомендується проводити грошові операції і ні в якому разі не можна брати в борг у малознайомих людей;Брати участь в масових заходах;Казино і всілякі лотереї в період сонячного затемнення теж під забороною;Будь-яка думка може стати матеріальною, тому в день затемнення потрібно без жалю розлучатися з депресією і апатією;Не раджу укладати важливі угоди, підписувати серйозні документи;Також в день сонячного затемнення варто обмежити себе в спілкуванні, адже навіть дружні посиденьки можуть перерости у велику сварку;Варто бути обережними і уникати далеких поїздок по жвавих трасах, адже в період затемнень зростає кількість аварій.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
  Погода
  Погода в Ужгороді

  вологість:

  тиск:

  вітер: