Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » На Закарпатті пройде футбольний турнір на честь спортсмена Андрія Гаваші (ФОТО)

На Закарпатті пройде футбольний турнір на честь спортсмена Андрія Гаваші (ФОТО)


Він пройде на Закарпатті вже вп'яте. Змагання проходить у двох категоріях - U-15 та U-17. Основна мета турніра - вмсвітлення всіх реальних справ юнацького футболу в Україні.
У турнірі беруть участь лише команди із вищої ліги. Завдяки турніру його організатори хочуть популяризувати наш край та віддати честь відомим закарпатським футболістам.
У турнірі візьмуть участь не лише команди із України, а із закордону.  Зокрема на Закарпаття приїдуть спортсмени із Угорщини, Австрії, Ізраїлю.
Матчі проходитимуть на стадіонах в Ужгороді, Мукачеві, Минаї та Середньому. За словами організаторів, ці стадіони мають всі необхідні умови для проведення матчів. Усі учасники проживатимуть у готелях міста, такрж спортсмени будуть забезпечені транспортом до готелю. Крім цього, для футболістів проведуть різні  екскурсії по Закарпаттю.  
Під час турніру матчі проходитимуть двічі на день. Молодші гратимуть до обіду, дорослі - у другій половині дня. Рівень команд, за словами організаторів, дуже високий.
Цікаво, що з Німеччини приїде одна команда арбітрів. Крім цього, матчі оцінюватимуть і місцеві судді.
До слова, Андрій Андрійович Гаваші — український і радянський футболіст, спортивний діяч родом із Закарпаття. Виступав за другу збірну СРСР. Увійшов до символічної збірної Закарпаття усіх часів.
Закарпатський Кореспондент  ​
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: