Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Трудова міграція в Україні досягла загрозливого рівня

Трудова міграція в Україні досягла загрозливого рівня

Нова хвиля міграції зумовлена багатьма факторами.В Україні масштаби трудової міграції досягли загрозливо рівня для майбутнього української економіки.

Про це написав у Facebook глава Ради Національного банку україни Богдан Данилишин.

Він нагадав, що у звіті за січень зазначалося, що частка мігрантів у населення у віці 15-70 років становить 8%, передає Ukr.Media.

Наголошується, що нова хвиля трудової міграції з України зумовлена багатьма чинниками, найважливіші з яких - війна на Донбасі, глибока і тривала економічна криза, безробіття.


 


Він нагадав, що рівень безробіття серед економічно активного населення у I кварталі цього року склав 9,7%, а серед населення працездатного віку - 10%. І хоча ці показники дещо краще, ніж за аналогічний період минулого року, все ж вони свідчать про те, що ситуація на українському ринку праці залишається напруженою. Таким чином, нинішня хвиля трудової міграції українців, по суті, є своєрідним запобіжним клапаном в умовах низьких можливостей працевлаштування на батьківщині.

"Що стосується зниження міграційних настроїв, то світовий досвід, в тому числі східноєвропейських країн, стверджує, що потрібно застосовувати комплексний підхід, зокрема: зосередитися на створенні гідних робочих місць; зміцнювати інститути влади; створювати умови для підвищення рівня зайнятості; підвищувати продуктивність праці та економіки в цілому. Для більш ефективного регулювання міграції нам необхідно впроваджувати ці фундаментальні ідеї", - підкреслив Данилишин.

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: