Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » 5 найпримхливіших і найкапризніших жінок Зодіаку

5 найпримхливіших і найкапризніших жінок Зодіаку

​Ось хто з жінок за Знаком Зодіаку найкапризніший.

Терези
Жінки під Знаком Терези складають враження м'яких, спокійних і милих дам. Але насправді вони часто бувають примхливими, нервовими, впертими і без настрою. Ваги є подвійним Знаком Зодіаку, тому моменти рівноваги і радості часто змінюються хвилинами примх і невдоволення. При цьому жінка під Знаком Терези все одно залишається чарівною і намагається досягти гармонії всередині себе, хоча це не завжди виходить, інформує Ukr.Media.
Рак
Жінки під Знаком Рак примхливі в силу своєї емоційної природи. Їх настрій і бажання можуть змінюватися кожну хвилину. Жінки Раки бувають дуже нервовими і злими. Крім того, вони часто вимагають забагато уваги до себе. Жінки-Раки дуже ранимі, ніжні, потребують постійної уваги. Це дуже примхливі і вимогливі натури.

Лев
Жінки під Знаком Лев дуже примхливі і вимогливі. Вони потребують постійної уваги, компліментів, подарунків. Представниця цього Знаку Зодіаку бажає бути у центрі уваги в стосунках. Левиця повинна відчувати себе коханою і обожненою. Ця горда жінка вимагає до себе заслуженої уваги і любові.
Діва
Жінки під Знаком Діва дуже примхливі і вимогливі. Вони звертають увагу на різні дрібниці життя і чекають того ж від інших. Вони схильні до критики, зайвої педантичності, іноді вони бувають в'їдливими та гострими на язик. Діви чекають від своєї другої половинки уважності до їх бажань і прохань. Своє невдоволення жінки під знаком Діва висловлюють тихо, але дуже нервово.
Скорпіон
Жінки під Знаком Скорпіон дуже примхливі, непередбачувані, владні та емоційні. Всередині представниць цього Знака Зодіаку киплять справжні пристрасті. У стосунках з жінкою Скорпіоном буває досить складно, оскільки вона дуже непередбачувана, примхлива і складна по своїй натурі. Але при цьому немає більш привабливої і звабливої жінки, ніж Скорпіон.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: