Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Самотні жінки можуть бути щасливішими, ніж заміжні? Так, і ось чому

Самотні жінки можуть бути щасливішими, ніж заміжні? Так, і ось чому

​Часто самотність стає нашим вірним супутником.

Як правило, люди дуже негативно ставляться до самотності. І особливо жінки. На жаль, життя вносить свої корективи. І часто самотність стає нашим вірним супутником. Не потрібно ставитися до цього, як до трагедії. Адже якщо розібратися, самотність має багато своїх переваг. І якщо ви добре подумаєте, то зможете зрозуміти, що самотність і є справжнє щастя, інформує Ukr.Media.
Самотня жінка може насолоджуватися самотністю
Так, розлучення буває нелегко пережити. Але ви зуміли це зробити. Насправді, для того щоб бути щасливою, вам не потрібна присутність іншої людини. І навіть вночі замість того, щоб оплакувати своє життя, ви можете просто насолоджуватися тишею і спокоєм.
Самотня жінка пишається своєю незалежністю
Більшість самотніх жінок самі спроможні себе забезпечувати фінансово і соціально. Вам не доводиться ні перед ким звітувати у своїх витратах, і ви краще знаєте, що вам потрібно. Так, зрозуміло, проблеми теж доводиться вирішувати самостійно, але коли ви робите це, у вас з'являється ще один привід для самоповаги. І сили для того, щоб рухатися далі. Ви можете допомогти не тільки собі, але й іншим.
Самотня жінка впевнена в собі

Ви впевнені у власних силах. Ви можете самостійно забити цвях, купити продукти, відправитися в подорож. Вам не потрібна для цього чиясь допомога. І ви відчуваєте себе при цьому просто чудово.
Самотня жінка сама домоглася успіху
У вас є багато часу, який ви можете присвятити своєму розвитку. Якщо у вас є мрія, вам не потрібно відкладати її на потім і узгоджувати свої дії з кимось. Ви можете піти вчитися для того, щоб підвищити свій професійний рівень. В той час, як ваші однолітки займалися дітьми і будували сім'ю, ви могли присвятити себе просуванню своєї кар'єри. Ви знаєте про те, що вам є, що пред'явити цьому світу.
Самотня жінка не чекає кохання
Навіщо чекати кохання? Якщо вона буде, вона прийде в свій термін. І якщо ви раптом втратили своє кохання, обов'язково буде наступне. Так навіщо чекати і готуватися заздалегідь, тим більше - займатися пошуками, витрачаючи на це свій дорогоцінний час?
Самотня жінка не прагне вступити в шлюб
Ні, зрозуміло, вона не проти такого розвитку подій з коханою людиною. Але все ж шлюб не є для неї самоціллю. Вона не боїться померти старою дівою і їй глибоко начхати, що думають з цього приводу оточуючі. Вона добре знає про те, що навіть у шлюбі можна бути нещасною.

А насправді, вона дійсно щаслива. І дуже сильна саме своєю незалежністю. Саме такі жінки є особливо привабливими для протилежної статі - тому що вони не потребують шанувальників і не прагнуть залежати від відносин.
Більш того, за потреби вони самі можуть надати підтримку коханій людині. Зрозуміло, вона не прагне залишатися на самоті, але вона навчилася жити з ним і отримувати від нього задоволення.
Якщо коли-небудь вона погодиться на відносини, то тільки тому, що вони дійсно будуть цього варті.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: