Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Ось список речей, які слід робити щоранку до 10.00, щоб розташувати до себе фортуну

Ось список речей, які слід робити щоранку до 10.00, щоб розташувати до себе фортуну

«Коли Ви пробуджуєтеся з ранку, подумайте про те, яка то цінна привілея – бути живим; дихати, думати, радіти, любити»«Коли Ви пробуджуєтеся з ранку, подумайте про те, яка то цінна привілея – бути живим; дихати, думати, радіти, любити», Марк Аврелій, передає Ukr.Media.
Марк Аврелій
Не обов'язково бути жайворонком, щоб по достоїнству оцінити переваги ранкових звичок. Тим не менше, більшість людей віддають перевагу «доспати», а потім викочуються з ліжок у навмання вибраний наряд і занурюються в новий день без чіткого плану.
У Вас, в свою чергу, є вибір почати день більш вдумливо. Поступаючи так, з'являється можливість відчувати себе краще, бути продуктивніше і навіть відчувати легке щастя під кінець дня.
Ось список речей, які слід робити щоранку до 10.00, щоб розташувати до себе фортуну:
МЕДИТУЙТЕ
Медитація або навіть прості вправи на дихання допоможуть Вам почати день з відчуттям спокою. Замість того, щоб тягнутися до телефону або перевіряти пошту, присвятіть пару хвилин проникновенному насолоджуватися тишею.
У нас просто ураган із потребують активності справ заплановано на день, так що пообіцяйте собі хоча б починати на заспокійливою ноті. Це допоможе виробити хороший темп на весь день і допоможе поліпшити концентрацію, підвищити енергію і заряджає оптимізмом.
ДЯКУЙТЕ
Якщо єдина молитва, яку ви говорите у вашому житті – це «спасибі», цього вже достатньо.
Майстер Екхарт
Почніть свій день з перерахування всього того, за що Ви вдячні. Послідовна практика подяки вранці поліпшить усвідомлення на весь день. Так само це зробить Вас більш стійкими на випадок, якщо на горизонті назрівають серйозні переживання.
ВИЗНАЧТЕСЯ, ЩО ДЛЯ ВАС СЬОГОДНІ ГОЛОВНЕ
В тиші і спокої дня, перш ніж виявляються різні проблеми, сплануйте день, розписавши три цілі, яких Ви хочете досягти протягом дня.
Зробіть ці речі своїм пріоритетом. Коли Ви плануєте щось і здійснюєте намічене, день відчувається продуктивним.
ДОПОВНІТЬ СВІЙ ГРАФІК
Крім важливих цілей, розпорядитеся часом так, щоб можна було швидко подбати про «вогнища загоряння», коли вони дадуть про себе знати. Додайте в свій план на день також і дозвілля: це допоможе Вам у досягненні цілей і забезпечить вільним часом.
НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО БАЛАНС ВОДИ
Ви пробуджуєтеся зневодненим і тому дуже важливо насамперед поповнити запаси води у вашому організмі. Донна Гейтс у своїй книзі «Дієта екологічного тіла» радить випивати половину запланованої на день води до обіду. Так Ви позбудетеся від всіх токсинів, будете менше відчувати голод і головний біль.
РОЗТЯГУЙТЕСЯ
Досить складно знайти того, хто прокидається живим і бадьорим. І не завжди легко включити в ранковий розпорядок зарядку. Якщо Ви бажаєте віддати перевагу чомусь легкому, то рекомендуємо підібрати для себе невелику серію розтяжок на м'язи на щоранку.
СЛУХАЙТЕ МУЗИКУ
Почавши свій ранок оптимістичною музикою, Ви не тільки прокинетеся, але і наповніть весь свій день позитивною енергією.
Дослідження 2013 року показало, що музика допомагає нам краще себе почувати. Згідно з висновками учасників експерименту, два головні переваги прослуховування улюблених композицій – це регулювання настрою» і «самосвідомість».
Це також може не тільки позитивно позначитися на настрої, але і поліпшити мотивацію, зовнішній вигляд, а ще й сон наступної ночі.
ПОСМІХАЙТЕСЯ
Почніть свій день з посмішки самому собі в дзеркалі у ванній кімнаті. Це добре вплине на Вашу поведінку і самопочуття, навіть якщо це буде і натягнута посмішка. Посмішка робить Вас привабливіше і створює враження, що Ви гідні довіри. А дослідження Університету Монпалье взагалі показали, що посмішка робить з Вас більш успішного лідера.
ПРИБИРАЙТЕ ЗА СОБОЮ
Ми все життя зайняті і рано вранці найчастіше перебуваємо в поспіху. Часто можна впасти перед спокусою залишити на підлозі безладно одяг, посуд у раковині або відкласти винесення сміття на потім. Але краще просто прибрати!
Відкладання на потім прибирання Ви приховуєте від себе можливість проявити свої найкращі сторони в роботі. А от якщо Ви приберете, Ви зможете прийти додому і розслабитися. Завжди краще прибрати за собою відразу, ніж чекати, поки Вас змусять це робити.
ПОЧНІТЬ З САМОГО СКЛАДНОГО
Не обманюйтеся легкістю виконання відразу декількох нескладних пунктів денного плану, а зробіть спочатку те, що складніше. Час показує, що виконання спочатку самого складного робить день більш продуктивним та щасливим. Ви будете пам'ятати, що весь день з кожним новим часом Вам було простіше і краще. Як бонус: ніякої прокрастинації, так як просто нічого відкладати на потім.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: