Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Які жінки найшкідливіші за знаком Зодіаку: ТОП-3 чарівних вередунь

Які жінки найшкідливіші за знаком Зодіаку: ТОП-3 чарівних вередунь

Хто в Зодіаку найшкідливіший? Що з цим робити? І як налагоджувати стосунки, якщо дівчина такого знака на вас образилася?Всі знаки Зодіаку в стосунках різні. Навіть дружинами будуть різними, це вже точно! А ще дівчата різних знаків Зодіаку бувають врединами. Тут одружуйся, хоч не одружуйся - з такою дівчиною що зустрічатися, що дружити, якщо не озброївшись інструкцією, як з нею поводитися - що по мінному полю ходити. Давайте складемо рейтинг найшкідливіших жінок в Зодіаку:
На третьому місці Рак

Почесну бронзу займає дівчина-Рак - дуже шкідлива, але все-таки є знаки і повредніше. Справа в тому, що Раки дуже плаксиві, ранимі, чутливі. Якщо Рак когось любить - на край світу за ним піде! Так що чекає такий же віддачі і від партнера. І далеко не кожному подобається, коли від нього просто не відлипає вразливе істота, вимагаючи безумовного уваги!
У ситуації ж, коли дівчина-Рак вирішить, що до неї збайдужіли, вона просто ісчезнеь. Ну тобто немає, вдома її знайти буде можна, тільки образа утворює навколо вашої улюбленої таке щільне силове поле, що у вас два варіанти. Нічого не робити - і вона вам помститься! Або ж пустити в хід ніжність і ласку. Тоді у вас є шанси! Все-таки, Рак - дуже любить знак.
Друге місце у Льва

Пихата і владна дівчина-Левиця вважає так: якщо людина не відповідає моїм стандартам, навіщо він мені, він мене не вартий! І якщо хлопець надійде недостатньо гідно - скаже йому все, що про нього думає. Притому в такій формі скаже, що вам і жити після цього не захочеться. Зробіть цієї царственої кішечці максимально дорогий подарунок і переконайте її, що вона краще за всіх! І не слухайте нічого: нехай принижує вас, скільки хвоста і пензликами завгодно. Ваше завдання - домогтися пробачення ... Адже бути зі Львом часом нестерпно ... але без нього просто неможливо.
На першому місці Скорпіон!

Ну а хто ж ще? Всім відомо, що Скорпіон - найшкідливіший знак Зодіаку, і неважливо, дівчина це або хлопець. Відносини зі Скорпіоном - це все одно що війна, притому серйозна! Або все ідеально (перемога!), Або дуже-дуже погано (смерть, в кращому випадку криваві рани), або і те й інше відразу ... Ніякої середини! З Скорпіонкой вам будуть потрібні сталеві нерви.
Вона може спробувати здаватися поступливою і милою, лагідною і наївною - але вийде у неї дуже і дуже недовго. І якщо вже «включилася» жалить її сторона - ну що ж, будьте ідеальні або нарікайте на себе! Боязкість? Скупість? Що-небудь, що може викликати привід для ревнощів? Вам кінець - дівчина-Скорпіон зробить з вами все, що тільки зможе. А отрута у Скорпіона, між іншим, той ще!
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: