Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » 25 березня 9 місячний день: обережно, дуже конфліктний та травматичний день!

25 березня 9 місячний день: обережно, дуже конфліктний та травматичний день!

Найскладніший день у всьому місяці.Символ 9 місячного дня - кажан
9 місячний день вважається одними з найскладніших у всьому місячному місяці. У цей день вас будуть переслідувати спокуси. Темна сторона вашої особистості буде прагнути взяти верх над вами, все людські пороки і недоліки будуть проявлятися особливо яскраво, і якщо ви не зможете їм протистояти, на вас можуть обрушитися досить серйозні неприємності, відгомони яких ще довго не даватимуть вам спокою.
Це дуже конфліктний день, розбіжності і суперечки можуть привести до серйозних сварок, є ймовірність посваритися в пух і прах через самі несуттєві дрібниці. Також 9 місячний день характеризується травматичностью, будьте обережні в транспорті, а також з усіма колючо-ріжучими предметами. У 9 місячний день особливо легко потрапити на вудку різним шахраям, тому будьте гранично обережні при спілкуванні з незнайомцями. Якщо врахувати всі ці рекомендації і брати до уваги особливий характер 9 місячного дня, то можна легко обійти стороною всі проблеми.
Справа в тому, що в 9 місячний день ваша внутрішня енергетика як би підлаштовується під особливі ритми Місяця, щоб бути з ними в гармонії. Саме через цих змін все, що раніше було таємним, стає явним. Спливає все те, що ви самі в собі ховали або не хотіли приймати, весь негатив - образи, гнів, нетерпимість, заздрість, дратівливість, обмани тощо. Але це все можна виправити, попросивши вибачення, виконавши се, що колись обіцяли, довівши все розпочате до логічного завершення. Все, що сьогодні вас чекає, якимось чином пов'язано з вашим найближчим минулим і незавершеними справами.
Справа в тому, що якщо ми не знаходимо правильного вирішення якої-небудь проблеми або гідний вихід зі складної ситуації, вона буде повторюватися з нами знову і знову, поки ми, нарешті, не зробимо відповідні висновки і не виправимо всі свої помилки, все буде повторюватися із завидною постійністю. Тому не пускайте все на самоплив в 9 місячний день, нічого не вирішитися само по собі, проявіть волю і характер. Якщо потрібно, зробіть певної зусилля над собою і позбудьтеся від цього, як від баласту під час польоту на повітряній кулі, ніж легше буде ваша душа, тим вище і вільніше вона буде парити.
У 9 місячний день має очиститися вашу свідомість і підсвідомість, в результаті ваш розум стане ясніше, ви по новому погляне на звичний хід речей, не виключено, що вас відвідає ваша муза або просто якась геніальна ідея. Це буде означати, що зміни відбулися, і вони стали сприятливими для вас. Також в 9 місячний день потрібно зміцнити віру в себе і в свої сили, визнати за собою право на унікальність і щастя.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Ваши комплименты восхищают ------- актвиация
31 березня 2018 06:33
А хотите посмотреть лучшие сайты? ---- красная роза бизнес центр ---- Получилось установить нормально круто ---- аренда аквамарин ---- Пиши мне в аську 38055097 ---- бц w plaza ---- Ой и не говори как сложно ---- бизнес центр дельта плаза ---- Да вы просто профи ---- москва сити империя тауэр ---- Я не могло пройти мимо ---- бц магистраль плаза ---- Крупы говоришь полезно кушать? бизнес центр навигатор ---- Сначала вы ---- бц neo geo ---- Сначала сохрани писанину ---- бц омега плаза ---- Ладушки аладушки аренда дербеневская плаза --- Прицеп к поезду --- kms активатор
4 квітня 2018 02:41
активация windows 7 Иван просил чтобы я для него нашел этот сайт, вот он ----- активатор windows 7 Бабуен больше не нужен ----- http://lk-rt-rostelekom.ru/ Ой Какой красивый коммент ----- войти
18 липня 2018 15:40
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: