Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Що потрібно робити, щоб троянди довго стояли?

Що потрібно робити, щоб троянди довго стояли?

​Існує багато хитрощів, що дозволяють продовжити життя гарного букету.

Завжди приємно отримувати квіти. Однак дуже часто подаровані троянди обсипаються вже на наступний день. Це досить сумно, адже деякі господині хочуть пересадити їх в землю, купивши посадковий матеріал. Поспішне в'янення настає з різних причин: використання фітофарби, погані умови утримання, інтенсивна обробка «хімією» та інше. Тим не менше існує багато хитрощів, що дозволяють продовжити життя гарного букету, інформує Ukr.Media.
Правильна підготовка
Для початку видаліть всі листи, які будуть контактувати з водою. Це не дозволить їм протухнути в короткий термін. Також обріжте стебла під косим кутом і злегка розплющить кінці. Для цієї маніпуляції використовуйте гостро наточений ніж.

Врахуйте, що в літній час треба наливати у вазу холодну воду, а взимку рекомендується зберігати квіти при кімнатній температурі. Якщо рідина у вашому крані залишає бажати кращого, візьміть кип'ячену або відфільтровану.
Така корисна хімія
Додайте на 3 л 1,5 ч. л. спирту з невеликою кількістю нашатирю. Допускається застосування ацетилсаліцилової кислоти (таблетка на літр). Також багато додають у воду цукровий пісок, оцтову есенцію або лимонну кислоту. Якщо троянди прибули з іншої країни, влийте в вазу кілька крапель стандартного миючого засобу. Він нейтралізує шкідливі сполуки, якими флористи покривають рослини для тривалого зберігання.
Шокова терапія
При перших ознаках в'янення занурте стебла в окріп на 1,5-2 хвилини. Потім обріжте потемнілу частину і опустіть в холодну воду. Квіти під час процедури покривайте папером, щоб уникнути пошкоджень від гарячої пари.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: