Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Земляна свиня диктує свої правила: у яких кольорах Новий рік зустрічати?

Земляна свиня диктує свої правила: у яких кольорах Новий рік зустрічати?

Наступний 2019 рік – Жовтої або Земляної свині, а кольорова гама святкування має неабияке значення

Щорічно напередодні Нового року постає питання, які кольори підходять для зустрічі свята і супроводжують успіх і дух знаку, під яким його будуть зустрічати.
Традиційно прийнято орієнтуватися на “переваги” символу року, а в 2019 році, за китайським календарем, це символ – Земляної (Жовтої) Свині.
То ж якого якого кольору обирати подарунки, вбрання та прикраси для святкування, щоб “порадувати” символ року – жовту свиню.
В 2019 році головними кольорами стануть всі відтінки жовтого: пісочний, лимонний, помаранчевий, бежевий та гірчичний. Як альтернативу можна використовувати золотистий колір, золоті пайетки для прикраси нарядів або подарунків, – пишуть УН
Оскільки господиня свята саме земляна свиня, колір землі, наприклад, коричневий, також відмінно пасуватиме для Нового року.
Вітаються і кольори трави, води і неба: ніжно-блакитний, зелений, салатовий. Це пояснюється тим, що все це присутнє в природі і на землі, а значить, не суперечить знаку 2019 року.
Також, згідно з символом року, перевагу потрібно віддавати васильковому, лавандовому, оливковому кольорами, які відповідають таким рослинам як акація, горіх і лаванда. Вони вважаються символами року.
При цьому важливим кольором знака вважається і чорний. Це пояснюється тим, що здавна такий колір вважався показником честі і гідності, який демонстрував здатність того, хто його вдягав, долати перешкоди і досягати поставлених цілей​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: