Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Гороскоп сумісності Знаків Зодіаку: хто Раб, а хто Господар

Гороскоп сумісності Знаків Зодіаку: хто Раб, а хто Господар

​Астрологи називають восьмий Знак Зодіаку знаком смерті і руйнування.

У кожного сузір'я є в гороскоп сумісності свій Знак смерті, який його пригнічує і руйнує. У кожного з нас є і той, кого пригнічуємо та руйнуємо ми самі, інформує UkrMedia.
У кожного з нас є той, хто є для нас рабом за гороскопом. Але ми можемо бути рабом для іншої людини. Дізнатися, хто за гороскопом кому Раб, а кому Господар, можна з допомогою цього списку:
Овен та СкорпіонКозеріг та БлизнюкиРак та ВодолійЛев та РибиДіва та ОвенТерези та ТелецьСкорпіон та БлизнюкиКозеріг та ЛевВодолій та ДіваРиби та ТерезиЗліва - знаки-Раби, а справа - знаки-Господарі. Виходить, що восьмий за рахунком Знак Зодіаку (наш так званий господар) від нашого сузір'я несе нам руйнування і смерть.
Як же це проявляється в реальному житті? Дуже часто такі зв'язки за гороскопом сумісності дуже фатальні. Між цими Знаками Зодіаку може спалахувати пристрасна любов, ці сузір'я можуть клястися один одному у вічній дружбі, вони можуть разом працювати або відкрити свій бізнес. Спочатку будь-які взаємини між Знаками Раб і Господар виглядають цілком звичайними. Але через якийсь час Господар починає тиснути на Раба, негативно на нього впливати, тягнути вниз. Життя Раба буде поступово руйнуватиметься, так само як і життя Господаря.
Найстрашніше в такому партнерстві те, що життя таких людей, особливо у шлюбі, перетворюється на справжнє пекло. Але ніхто з двох не може полюбовно розійтися і залишити один одного в спокої. Часто буває так, що такі партнери мучать один одного все життя.
Згідно з гороскопом сумісності по Зодіаку, такі пари не мають майбутнього. Ця сумісність невдала у всіх відносинах: любові, шлюбі, дружбі, роботі та бізнесі.
Перш ніж заводити тісне знайомство з вашим Рабом за гороскопом сумісності або Господарем, гарненько подумайте: а чи треба вам це?​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: