Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Як правильно прикрасити ялинку на Новий рік Свині у 2019 році, щоб залучити в своє життя багатство, удачу і любов

Як правильно прикрасити ялинку на Новий рік Свині у 2019 році, щоб залучити в своє життя багатство, удачу і любов

​За допомогою новорічної ялинки можна не тільки створити у себе в будинку святкову атмосферу, але і отримати бажане.

У 2019 році нам належить зустрітися з новим покровителем року - Жовтою Земляною Свинею. Та щоб удача супроводжувала вас протягом дванадцяти місяців, необхідно вже зараз підготувати своє житло до зустрічі з талісманом року за Східним гороскопом, інформує UkrMedia.
Ялинка - один із головних атрибутів Нового року, і з її допомогою, ви зможете кардинально змінити своє життя, позбавитися від невдач, грошових проблем і самотності. Завдяки рекомендаціям експертів ви дізнаєтеся, як правильно прикрасити новорічну ялинку в 2019, щоб залучити гроші, успіх і любов.
В першу чергу необхідно вибрати відповідне місце для ялинки, і в цьому вам допоможуть правила фен-шуй. Якщо ви хочете позбутися від фінансових труднощів і залучити гроші, розташувати ялинку найкраще в південно-східній зоні квартири. Для залучення любові необхідно віддати перевагу південно-західному сектору. Щоб привернути удачу, виділіть для вашої ялинки центральну частину житла.
У прийдешньому році поблажливим кольором залишається жовтий, тому на новорічній ялинці обов'язково повинні бути присутніми золоті, жовті або бежеві прикраси. Крім того, що цей колір подобається покровительці року Свині, він несе в собі сильну енергетику, за допомогою якої ви зможете залучити гроші і удачу.
Аналогічним ефектом володіють блискучі прикраси. Тому необхідно прикрасити новорічну ялинку дощиком або мішурою, можна приготувати до свята яскраві конфетті та бенгальські вогні.
Прийдешній рік пройде під заступництвом земної стихії. Залучити удачу можна за допомогою прикрас з природного матеріалу. Шишки, жолуді, незвичайні мінерали або підвіски з каменів також можуть стати учасниками новорічного декору.
Щоб побалувати покровительку року, можна прикрасити дерево солодощами. В обмін на це вона буде допомагати вам до кінця року і обов'язково допоможе домогтися успіху.
Щоб привабити багатство, ви можете у підстави ялинки заховати кілька монет і задекорувати їх мішурою або іншим способом. Монетки повинні полежати під ялинкою в новорічну ніч, а витратити їх варто, вклавши в корисну в господарстві річ для дому. Можна також зробити прикрасу своїми руками, використовуючи монети різного номіналу, і тоді її варто повісити на видне місце для залучення успіхів.
Прикраси червоного і рожевого кольору ідеально підійдуть для тих, хто бажає знайти свою любов в новому році. Також з їх допомогою можна зміцнити відносини з коханою людиною. Тим, хто бажає зустріти другу половинку, необхідно прикрасити ялинку іграшками у вигляді сердець і ангелів.
Щоб налагодити гармонію в родині, необхідно віддати перевагу білим прикрасам, так як їх енергетика позитивно позначиться на відносинах домочадців. Щоб внести пристрасть у відносини з коханим, можна прикрасити деревце гірляндою з червоними лампочками, і тоді вогонь любові в серці партнера ніколи не згасне.
Також за допомогою ялинки можна залучити певну людину. У цьому випадку необхідно написати її ім'я на папірці і повісити на верхівку дерева. За допомогою такого простого ритуалу ви зможете завоювати увагу чоловіка, який вам небайдужий, і вже в новому році він нагадає про себе.
Бажаємо вам щастя і успіхів в Новому році.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: