Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » На цибулі, гребінці чи тінях: як у давнину ворожили на коханого у День Андрія

На цибулі, гребінці чи тінях: як у давнину ворожили на коханого у День Андрія

На цибулі, гребінці чи тінях: як у давнину ворожили на коханого у День Андрія
День Андрія - ідеальна можливість наворожити собі нареченого, вважють у народі.

Дізнатися ім’я судженого та який він матиме вигляд, мріє кожна дівчина. День Андрія, який святкують 13 грудня - саме час для гадань та передбачень.

День святого Андрія Первозванного - це релігійне свято, однак традиції та обряди не такі вже й християнські. Ніч проти 13 грудня вважають магічною, адже дівчата ворожать собі нареченого.

День Андрія у народі ще називають Калитою. У Андріївську ніч хлопцям дозволено робити все що заманеться. Найчастіше парубки бешкетували, знімаючи та ховаючи неподалік від дому дівчат ворота.

А поки хлопці гуляють, дівчата дізнаються ім’я нареченого за допомогою гадань.

Ворожіння на цибулі
У ніч проти 13 грудня візьміть кілька цибулин, їх може бути необмежена кількість. На них напишіть по одному імені, а тоді помістіть цибулини у воду. Слідкуйте, поки одна з них не проросте. Ім’я, яке буде написане на цій цибулині, буде іменем нареченого. 

Ворожіння на папірцях та іменах
Для цього потрібно заздалегідь підготуватися: напишіть на папірцях будь-яких 11 чоловічих імен, а один залишіть порожнім. Далі усе складіть у мішечок, який у ніч проти 13 грудня треба покласти під подушку. Вранці витягніть папірець: яке ім'я випаде – так і зватимуть майбутнього коханого. Пустий ж означає, що ім’я залишається у таємниці.

Ворожіння на квасолі або горошинах
Сконцентруйтеся на задуманому бажанні. Наприклад, одруження, коханий чи діти. Тоді візьміть у руки жменю квасолі або гороху. Потоворюючи подумки своє бажання, опускайте у мисочку по зернятку і примовляйте на кожне слова "збудеться" та "не збудеться". Останнє зернятко стане відповіддю.

Ворожіння на попелі
Візьміть аркуш і обержено спаліть цого на тарілці. Над попелом запаліть свічку та уважно розгляньте тінь, що утворилась. Обриси якого-небудь будинку чи палацу пророкують заміжжя у найближчому майбутньому.

Ворожіння по книзі
Щоб поворожити із книгою, спочатку сформулюйте своє запитання. Відповіддю на нього може бути "так" або "ні". Відкрийте у книжці будь-яку сторінку і подивіться на її номер. Якщо цифра парна — відповідь позитивна, непарна — негативна. Якщо номер сторінки дво- або тризначний, складіть цифри по одній, щоб отримати однозначне число. 

Ворожіння на гребінці
Для тих, кому зовсім лінь готуватися до гадань, є найпростіший спосіб. Наворожити судженого можна уві сні. Для цього покладіть гребінець під подушку зі словами: "Суджений-ряджений, прийди і причеши мене". Якщо уві сні прийде хлопець, він і стане вашим майбутнім коханим.

Ворожіння на тінях
Якщо дізнатися ім’я нареченого хочется, а ось чекати - не зовсім, можна обрати ворожіння на папері. Для цього візьміть невеличкий аркуш, а далі у темній кімнаті за допомогою свічки підпаліть його. Свою долю дізнавайтеся за фігурами у тінях, які з’являться на стіні.

Тінь, схожа обрисами на птицю - до великих змін у житті; тінь кішки - до романтичних взаємин; дерево - до багатства і сімейного благополуччя. Але пророцтво може бути і не таким позитивним: хрест з’являється до хвороби і випробувань, а гора - до самотності.

Відважне Ворожіння
Цей варіант не для сором’язливих. Так ворожити можна і з компанією дівчат. Потрібно вночі вийти на вулицю і чекати на першого перехожого чоловіка. Запитайте про його ім’я - так зватимуть і вашого судженого.

Ворожіння на свічках
Це ворожіння для тих дівчат, що ворожитимуть удвох. Приготуйте три свічки різних кольорів — помаранчеву, білу і рожеву. Запаліть їх, поставивши в один ряд.

Зав’яжіть подрузі очі так, щоб вона нічого не бачила, а тоді поміняйте свічки місцями. Після цього попросіть дівчину подути на вогники. Передбачення залежить від кольору свічки, яка вогник якої вона здує. Рожева свічка передрікає кохання, біла— багатство, а помаранчева — подорож.

Ворожіння на обручці
Візьміть золоту каблучку та одягніть її на свою волосину. Опустіть її у слянку із водою і тричі постукайте ним по дну. Тоді підніміть каблучку до країв склянки і ра^-^те, скільки разів воно дзенькне по склянці. Кількість стуків означає вік, у якому дівчина вийде заміж. 

ТСН  ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: