Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Гороскоп на 27 грудня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 27 грудня 2018 для всіх знаків Зодіаку

​Гороскоп на 27 грудня 2018 року.

Овен
Овнам пора зайнятися здоров'ям, побутом, завершенням справ, службовою рутиною, потребами вихованців та іншими, часом не дуже приємними клопотами. Зірки радять не ухилятися від виконання обов'язку, проявити практичність, старанність, організованість, скрупульозність. Порядок, наведений сьогодні, значно спростить вам життя в новорічні свята. Важливо почати з розстановки пріоритетів та плану дій.
Тілець
Тільцям не варто упускати можливість взяти справу до своїх рук. Навіть впливаючи на ситуацію побічно, ви зможете управляти подіями і спрямовувати їх у потрібне вам русло. Ваші бажання сьогодні багато в чому збігаються з вимогами здорового глузду, тому можете сміливо вимагати їх скрупульозного беззаперечного виконання від тих, хто вам підпорядковується, наприклад, від дітей. Корисно навести ясність у сердечних справах.
Близнюки
Близнюкам варто зайнятися будинком. Це важливо удвічі, якщо ви плануєте провести новорічну ніч або прийняти гостей. Якщо ви маєте намір зустрічати бій курантів в гостях або у від'їзді, подбати про житло та його мешканців буде не менш завбачливо. Не завадить прибратися і на робочому місці. У спорах будь-якого масштабу, включаючи сімейні, вагомими аргументами стануть безпека і здоровий глузд.
Рак
Сьогодні багатьом Ракам належить зануритися в обговорювання спеціальних практичних питань, в якості учасника або свідка. День підходить для пошуку корисної інформації, навчання, прикладних досліджень, вдалий для цільових переговорів, професійних консультацій, офіційних візитів. Актуальні теми, пов'язані з лікуванням хвороб, дієтою, обслуговуванням, утриманням тварин. Можливі роз'їзди.
Лев
Сьогодні Левам варто сконцентруватися на блоці нагальних практичних тем: матеріальних і професійних питаннях, рутинних обов'язкових платежах. Плануючи шопінг, пріоритет краще віддати корисним придбанням, наприклад, закупівлі ліків і продуктів, а не витрат на розваги, примхи або подарунки. Замість натхнення варто віддати перевагу розрахунку. Не завадить уточнити список витрат, джерела фінансування.
Діва
Сьогодні у Дів великі можливості, важливо лише мислити організовано і вчасно ставити крапку в нескінченних дискусіях. Замість захоплюючих бесід на вільні філософські теми бажано віддати перевагу обговорюванню конкретних реалістичних планів. Серед маси доводів «за» і «проти» краще вибрати ті, що підказують логіка, обов'язок і необхідність. Не варто ігнорувати і власні потреби, якщо вони розумні.
Терези
Терези проведуть цей день плідно, якщо відмовляться від розваг і займуться чимось корисним. Наприклад, усуненням чинників, здатних спровокувати дискомфорт в цю новорічну ніч. Підтримувати зв'язок і стежити за подіями сьогодні краще у фоновому режимі, направивши основну увагу на планові справи, наприклад, прибирання будинку, виконання обов'язку або профілактику недуг. Небажані поїздки.
Скорпіон
Сьогодні зірки радять Скорпіонам спиратися на логіку, здоровий глузд і особистий досвід, якщо такий є, а інші джерела «корисних і добрих порад» розглядати на правах дорадчого голосу. Ви цілком здатні самі розібратися в своїх цілях і пріоритетах. Виняток варто зробити для окремих категорій співрозмовників, наприклад, для справжніх професіоналів своєї справи і життєво мудрих людей.
Стрілець
Стрільцям не варто наполягати на своїх поглядах. Сьогодні є дві думки - ваша та об'єктивна, і в інтересах справи розумніше покластися саме на останню. Це не найкращий момент для виступу, співбесіди, спроби дати пораду або блиснути ерудицією. Небажано сперечатися зі старшими за званням і віком, фахівцями у своїй справі. Будуючи плани, корисно скрупульозно врахувати і перевірити всі деталі.
Козеріг
Для Козерогів день спочатку вдалий. Щоб потенційний успіх став реальним, важливо не збитися з курсу, зберегти вірність своїм ідеям, планам і принципам. Сьогодні сильний інформаційний шум, можуть бентежити численні і суперечливі «авторитетні думки». Важливо довіряти своєму досвіду або мати безпомилковий орієнтир. При міцній базовій підготовці, день хороший для подальшого поповнення знань.
Водолій
Сьогоднішній день для Водоліїв - рівняння з багатьма складовими, з якого досить складно викреслити хоча б один пункт. Проігнорувавши ту чи іншу дрібницю, можна зруйнувати всю систему. Вітається допитливий і скрупульозний підхід до будь-якої проблеми, включаючи медичний діагноз. Небезпечно орієнтуватися на аматорські, неформальні і альтернативні думки, краще радитися з професіоналами.
Риби
Рибам сьогодні корисно прислухатися до чужої думки. Погоджуючись на діалог, потрібно подбати про його результативність. Розмова буде конструктивнішою, якщо чітко визначити тему і мету. Якщо не встановлені рамки і ліміти, ваш співрозмовник може торкнутися багатьох нюансів, почати «плутатися у свідченнях» або говорити тільки про себе. Варто уважніше вибирати посередника, перекладача, мову спілкування.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: