Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Смерть від грипу: хто перебуває в групі ризику

Смерть від грипу: хто перебуває в групі ризику

Смерть від грипу: хто перебуває в групі ризику
Українцям не варто розводити паніку через поодинокі випадків смерті від грипу в нашій країні. Про це в коментарі сайту "Сегодня" заявив терапевт Олександр Рильцов.

За його словами, в Україні фіксуються подібні випадки. При цьому летальність характерна для людей з певних груп ризику.

"Щороку є поодинокі випадки смерті від грипу. У групі ризику перебувають люди похилого віку, ті, хто хворіє на бронхіальну астму, цукровий діабет, ожиріння, ниркову та печінкову недостатністю, страждає від алкоголізму і наркоманії. Інші люди мають невеликий ризик смертності від грипу", – каже Рильцов.

Щоб уникнути ускладнень і смерті від грипу фахівець радить при перших же симптомах звертатися до лікаря.

"Важливо не пити, не вживати наркотики, займатися фізкультурою, правильно харчуватися. Якщо захворів, відразу ж необхідно звертатися до лікаря", – вважає терапевт.

Нагадаємо, 8 січня в Чернігові від грипу померли двоє людей через ускладнення, викликаних грипом. 52-річний чоловік занадто пізно звернувся за медичною допомогою, оскільки тиждень лікувався самостійно. А вагітна жінка у тяжкому стані спочатку була госпіталізована до міського пологового будинку, а потім її перевели до обласної лікарні. 

Також смерть від ускладнень через грип 16-річної дівчини в Рівненській області – у мешканки Острозького району був підтверджений вірус грипу групи А (H3N2). При цьому дитина не була вакцинована від цієї хвороби. 2 січня вона звернулася до лікарні, а 7-го – померла.  ​
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: