Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Відомо, який напій нормалізує артеріальний тиск

Відомо, який напій нормалізує артеріальний тискВживання какао веде до зниження ризику виникнення інсультів і серцевих нападів.Какао знижує підвищений тиск, покращує стан судин, допомагає в лікуванні серцево-судинних захворювань, знижує відчуття тривоги.
У какао-бобах містяться флавоноїди - речовини, що поліпшують баланс кров'яного тиску і сприяють оптимальному кровопостачанню внутрішніх органів. Завдяки цьому організм активніше очищується від небажаних для нього компонентів, що сприяє оздоровленню як в фізіологічному, так і в психічному аспекті.
Німецькі дослідники з Університетської клініки Кельна знайшли докази того, що вживання какао знижує підвищений кров'яний тиск краще, ніж чашка чаю. За словами фахівців в складі чаю і какао присутні поліфеноли, але компонентом какао є проціанід - цей вид поліфенольних сполук активніший, ніж чайний. Настільки, що вживання какао для людей з гіпертензією може бути кориснішим, ніж ліки.
Впродовж двох тижнів випробовувані німецьких медиків вживали продукти і напої, насичені какао. Контрольна група обходилася без какао, приймаючи призначені ним терапевтами препарати від гіпертензії. Наукові фахівці констатували, що присутність какао в щоденному раціоні людей призвело до зниження кров'яного тиску.
"Результати дослідження дозволяють припустити, що вживання какао веде до зниження ризику виникнення інсультів і серцевих нападів на 10-20%", - відзначили експерти.Чи означає це, що потрібно поїдати шоколад у великих кількостях? Ні. Важливо враховувати, що більшість продуктів, що містять какао, відрізняються високою калорійністю, вказують вчені. Вживати какао слід без цукру і контролюючи кількість жирів

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: