Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Коли не позичати і як правильно дати гроші в борг

Коли не позичати і як правильно дати гроші в борг

Існує чимало прикмет пов'язаних з позикою та поверненням фінансів, з якими варто познайомитися.

Брати гроші в борг, давати, навіть віддавати теж потрібно вміти, інформує Ukr.Media.
Коли не позичати і як правильно дати в борг
Відомо безліч прикмет, які дозволять збагатитися, залучити гроші. Вони будуть дуже корисні для тих, хто збирається позичити кошти.
  • Віддавати позику не варто на Місяць, який зменшується, краще перенести цей захід на зростаючий. Так компенсується тимчасове розставання із заощадженнями.
  • Проводити будь-які операції з грошима не рекомендовано, якщо почало сутеніти. Після заходу сонця енергія багатства заплутається в пітьмі, в цей час починають активно працювати злі сили, які нічого доброго не принесуть.
  • Якщо передача коштів може здійснитися тільки ввечері або вночі, запаліть лампу або ліхтар, що символізують світило, покладіть гроші на землю, звідки той, хто підніме їх.
  • Не давайте з рук в руки. Якщо так сталося, і при цьому бідніший бере в борг, не доторкайтеся до його рук, інакше притягнете енергетику бідності.
  • Віддають купюри правою рукою, беруть лівою.
  • Поганий знак — дати кошти тому, у кого раніше сам займав (чекають сварки і грошові втрати).
  • Гроші тримайте при передачі розгорнутими. Це демонструє, що ви не скупі, даєте їх від усієї душі.
  • Поганий знак — дивитися в очі людині при передачі коштів. Така ситуація стане буденною.
Якщо людина регулярно займає у вас і ви хочете, щоб більше вона не зверталася, дайте трохи більше, ніж їй потрібно. Візьміть здачу, якщо ні, нехай вона розміняє будь-яку банкноту, яка є у вас в гаманці. Розмін тримайте в гаманці до тих пір, поки кошти не будуть повернуті. Коли ж це станеться, скориставшись будь-якою ситуацією дайте людині гроші, отриману при розміні.


Невідповідний час для передачі коштів кому-небудь: понеділок, неділя та вівторок. В іншому випадку будете жити боргах. У четвер, середу, п'ятницю можна без усякого побоювання розлучатися з купюрами.
Ще одна прикмета — не варто позичати суму, в якій є двійка і нуль. Наприклад, 2 000, 20, 220. Велика ймовірність, що вам нічого не повернуть.
Як позичати гроші — прикмети
Брати банкноти потрібно тільки лівою рукою. Відразу перерахуйте їх і покладіть в гаманець.
З енергетичної точки зору правильно в першу чергу звернутися з проханням «позичити до зарплати» до близьких та рідних. Адже члени сім'ї володіють схожою енергетикою. А от якщо ви почнете залучати чужу людину, це може похитнути власний баланс енергії в будинку.
Кошти передаються вам — подумки скажіть: "Щоб у тебе завжди були, а в мене примножувалися".
Повертаючи гроші складіть їх навпіл. Подібним чином покажіть, що зберегли енергію передану вам.
З настанням темряви братися за маніпуляції з коштами не можна. Особливо не рекомендується віддавати борг з настанням темряви, в перший, другий, останній день тижня. Гроші, віддані в цей день притягнуть бідність. Середа, субота, середа, четвер — найкращий час для передачі коштів. У страсну п'ятницю, чистий четвер, будь-які церковні свята передача грошей здійснюватися не має.
Забобон про величину боргу
Займайте суму, яку готові втратити. Хочуть більше — краще беріть розписку, оформляйте договір.
Краще давати кошти, ніж просити їх. На енергетичному рівні той, хто просить, демонструє, що він слабший, не в змозі самостійно залучити багатство.
Якщо кошти були віддані більш дрібними банкнотами, ніж отримані — хороший знак для боржника, він примножить фінанси. На приймаючому борг це позначиться негативно — можливі втрати. Сучасний вихід — переказувати кошти на банківську картку.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: