Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Гороскоп на 07 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 07 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 07 грудня 2019 року.

Овен
Сьогодні зірки радять Овнам контролювати свою поведінку, не давати забагато волі шкідливим звичкам. Піддавшись своїм негативним емоціям, ви можете зробити кращий вибір або виставити себе не в найвдалішому світлі перед людьми, в компанії яких хочете провести вихідні. Також, варто бути коректнішими у спілкуванні зі старшим поколінням і з тими, хто має прямий вплив на вашу кар'єру, інформує Ukr.Media.
Телець
Тельцям сьогодні не варто розвивати надмірну активність: її наслідки будуть швидкими і неприємними. Труднощів можна уникнути, позначивши безпечні кордони і не виходячи за «демаркаційну лінію». Ваше оточення може виявитися не тільки неврівноваженим, але і потайним. Деякі люди здатні затамувати на вас зло, позаздрити вам або пригадати стару образу. Не виключені плітки у вас за спиною.
Близнюки
Сьогодні Близнюкам краще уникати пригод, починань, експериментів. Їх результативність під великим питанням, так само, як отримання від них очікуваного задоволення. Ви можете швидко стомитися або несподівано потрапити в якусь негативну ситуацію. Можливе розчарування в компанії друзів, групи за інтересами. Якщо ви вже потрапили в пастку, відступати пізно, але залишиться шанс мінімізувати втрати.
Рак
Сьогодні Раки можуть зробити помилку або виявити себе в міліметрі від неї. Важливо не завмирати в заціпенінні і швидше виправляти ситуацію. Що саме слід зробити, вам підкаже чуття. Варто уникати поведінки, якою ви могли б гнівити чи образити старших, вищестоящих або впливових людей: зірки нагадують, що в сформованій ситуації вам стає небезпечно «дражнити сплячого лева».
Лев
Сьогодні Левів чекають серйозні перешкоди в подорожах, в ситуаціях професійного та правового характеру. Деякі обставини можуть бути фатальними і не залежати від вашої волі. Можливе розчарування духовного плану. Це не найкращий день для відправки в дорогу, початку відповідальної справи, для веселощів і розваг. Не рекомендується заявляти свої права і оформляти документи.


Діва
Сьогодні головне завдання Дів — не потрапляти в пастки і уникати складних моментів. Якщо криза настала, важливо зберігати витримку: зайва імпульсивність, метання, суєта додатково ускладнять ситуацію. Навіть якщо ви нікому не покажете своїх сумнівів, оточуючі або небеса «рахують» їх і поведуть себе з вами, як зі слабкою ланкою. Батькам-Дівам не варто давати слабину і падати духом у присутності дітей.
Терези
Сьогодні Терезам треба ладити з людьми, незалежно від характеру відносин. Партнер, опонент, посередник, близька людина проявить свій жорсткий характер, навряд чи піде на поступки у випадку спору (особливо тривалого). Не варто починати тяжбу, сперечатися з батьками. Від носіїв явного негативу краще відійти на безпечну дистанцію. Варто бути обачнішими, якщо «хворе місце» — житло або територія.
Скорпіон
Сьогодні вибір у Скорпіонів не надто широкий. Ваш день може пройти в жорстких умовах. Можливо, ви будете змушені пройти перевірку, ліквідувати кризу, терміново виконати свій борг або будь-якою ціною довести до кінця розпочату справу. Поряд з оперативністю, зірки радять проявити організованість і акуратність, бути уважнішими до свого здоров'я і роботи, до помічників, підлеглих і підопічних.
Стрілець
Стрільцям сьогодні краще змиритися з фатальною частиною обставин і відмовитися від мрії отримати бажане в повному обсязі. Інакше можна стати перед нездоланним бар'єром і не мати можливості зробити взагалі нічого. Можлива поразка в грі або значимій справі. Заради перемоги або виграшу доведеться чимось пожертвувати. Можливо, вам доведеться урізати витрати на відпочинок, на особисте життя або на потреби дітей.
Козоріг
Козорогам сьогодні необхідно проявити обережність, щоб не нашкодити собі, своєму будинку або близьким, не зіпсувати справу, не зламати улюблену річ або не посваритися з кимось важливим. Порівняно незначна ситуація може дійти до критичної межі саме з вашої вини, тому вам доведеться взяти себе в руки. Варто боротися зі своїми давніми слабкостями, поганими звичками, негативними настроєм.
Водолій
Водоліїв сьогодні виручить внутрішній стрижень. Його забезпечить прихована цілеспрямованість, витримка, готовність іти на необхідні пожертви і до кінця боротися з труднощами. Ви можете не демонструвати ці якості явно, але володіти таким настроєм у душі, і саме завдяки йому вас буде неможливо збити з шляху. Зовнішнє середовище в цей день несприятливе, особливо ймовірні психологічні проблеми.
Риби
Рибам сьогодні варто врахувати високу ймовірність фінансових та організаційних ускладнень, псування речей. іншого серйозного збитку. Не рекомендуються покупки і угоди. Може мати несприятливі наслідки продаж або обмін. Не варто вести справ з друзями. Не найвдаліший момент для вступу в клуб або спільноту, для сплати податків, внесків, для формування особистого або загального бюджету. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: