Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Гороскоп на 13 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 13 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 13 грудня 2019 року.

Овен
Сьогодні уваги Овнів вимагає власність, житло, домашня атмосфера, улюблена професія або сімейний бізнес. Отримає вагу голос «патріарха»: батька, наставника, старшого колеги. День розпочнеться з вибору, прийняття рішення. Мотивом для дій буде прив'язаність до місця або близьких. Вдалий момент для робіт по благоустрою побуту і території, встановленню сигналізації, бронювання готелю, інформує Ukr.Media.
Телець
Тельцям варто використовувати цей день для ділових відряджень, роз'їздів по сімейних справах і інших насущних турбот. Він сприятливий для співпраці і дозволяє без особливих зусиль отримати допомогу, при цьому мотивом найчастіше буде солідарність, спорідненість по крові або походженню. Найпростіше сьогодні отримати підтримку від партнера, члена сім'ї, старого знайомого або співвітчизника.
Близнюки
Сьогодні Близнюкам непогано доповнити товариськість такими якостями, як хазяйновитість і діловитість. Важливо пам'ятати про баланс бюджету — наприклад, про необхідність відкладати гроші, гасити борги, робити запаси або платити податки. В магазині перевагу краще віддати «корисностям» для дому та сім'ї. Можна вдало купити або продати інструмент, інвентар, ліки і медтехніку, медичні послуги.
Рак
Сьогодні дасть Ракам початковий імпульс змагальний азарт, бажання перевершити, довести, стати «гідним більшого», або просунути своїх дітей, підопічних. Діяти при цьому краще у власному ритмі, не копіюючи сліпо чужий стиль. Темп, напрям і величину навантажень підкаже інтуїція. Завдання спрощується, якщо ви добре знаєте можливості свого організму або вузькі місця свого проекту.
Лев
Сьогодні Левам варто ненадовго «піти в тінь». Якщо до цього схиляють обставини, що краще не чинити опір. Причиною уникнення публічності може стати нездужання, зайнятість, новий обов'язок, сімейна справа, внутрішня сторона бізнесу, прагнення діяти в таємниці. Будь-яке усамітнення буде продуктивним, якщо обране посильне навантаження. Добре займатися прибиранням будинку, питаннями охорони та безпеки.


Діва
Сьогодні Діви побачать багато чого в ясному об'єктивному світлі. Наївним і безтурботним Дівам відкриється часом втішна, а часом і неприваблива правда. Розкрити очі на реальний стан справ допоможуть близькі. Відповідний момент для участі в сімейній чи іншій колективній справі. Дружба може взяти верх над любовною симпатією (але якщо вам пощастило і ви з пасією однодумці, то знайдуться спільні друзі).
Терези
Сьогодні для Терезів підкреслена тема будинку, сім'ї та кар'єри, відповідальності за близьких, територію або доручений проект. Може допомогти протекція, але ще важливіше вболівати за справу, як за свою. Варто зробити щось заради головної мети: віддача буде не тільки моральною, а й матеріальною. Можна отримати додатковий заробіток, грошову підтримку, компенсацію або відновити якийсь баланс.
Скорпіон
Сьогодні емоційна, духовна і фізична енергія Скорпіонів знаходиться в гармонії. Досить вам прислухатися до свого чуття, довіритися настрою або наслідувати свої ідеали — і за успіх початої справи можна не хвилюватися. Зірки радять не відкладати важливі справи (або дрібні дії в рамках великого плану): це вдалий момент для розширення зв'язків, територій, умінь, можливостей.
Стрілець
Сьогодні Стрільцям потрібна превентивна обережність, в будь-якій ситуації бажано заздалегідь включати «аварійний режим». Це день латентних загроз, які можуть перетворитися на явні при потуранні: фінансової безпечності, внутрішньої слабкості, інфантильності. Поточні справи і починання краще здійснювати під покровом секретності. Варто перевірити рівень безпеки майна, вкладів, володінь.
Козоріг
Сьогодні Козорогам бажано вживати будь-які дії з оглядкою на оточуючих. Особливо, на близьких людей і цільову аудиторію. День гарний для співпраці і взаємодопомоги, за умови взаємного прийняття, насамперед, душевного. Не варто переконувати когось красномовством. Ваш авторитет в чужих очах зміцнить позитивний емоційний резонанс, кровна спорідненість, спільність минулого чи переконань.
Водолій
Сьогодні зірки радять Водоліям не концентруватися на своїх звичках, якщо це не потреби першої необхідності. День запрошує допомогти іншим: хворим і ослабленим людям, рідні, які потрапили в біду тваринам. Можна отримати моральне задоволення, рятуючи «гарячий» проект або виручаючи з складної ситуації колегу. Але жертовність не повинна шкодити здоров'ю: є ризик заробити хронічне захворювання.
Риби
Сьогодні Риби можуть впевнено втілювати ідеї, які пройшли перевірку часом або здоровим глуздом. День робить більш інтенсивними почуття і допомагає трансформувати бурю емоцій в енергію дій. Ситуація може зажадати не прямої, а опосередкованої або досить складної за формою ініціативи. Це не знизить її ефективності, просто ефект буде відстрочений. Варто виключити чисто інтелектуальні заняття. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: