Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Гороскоп на 14 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 14 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 14 грудня 2019 року.

Овен
Сьогодні Овнам важливо проявити послідовність і не залишати справу незакінченою. Насамперед, це стосується справ, пов'язаних з сім'єю, житлом, бізнесом, спадщиною, податками, кредитами, безпекою, а також з будь-якими технічно і психологічно складними процедурами. Бажано довести до кінця прибирання, взаєморозрахунки, виконання складного замовлення, процес допомоги близьким, роботу з охорони володінь, інформує Ukr.Media.
Телець
Для Тельців це непоганий день. Але можливі хвилини замішання, якщо вас ваблять далекі горизонти і великі цілі, а ситуація вимагає зайнятися повсякденними клопотами. Будьте готові віддати пріоритет сімейним справам замість професійного зростання, а замість суспільства колег або сильних світу сього насолоджуватися компанією родичів. Якщо потрібна підтримка (транспорт, послуга), краще заручитися нею з ранку.
Близнюки
Близнюкам сьогодні важливо зберігати контроль за бюджетом. Частина коштів може піти на податки, інвестиції, резервний фонд, на запаси або страховку. Доречний крок у бік розумної економії, наприклад, викреслювання зайвих пунктів зі списку запитів. При цьому краще не обділяти себе і близьких у необхідному (ліки, гроші на елементарне). Не варто ігнорувати потреби вихованців, економити на якості.
Рак
День допомагає Ракам «зрівняти чаші терезів» в спілкуванні з людьми, підтримати прийнятний рівень гармонії в партнерстві, любові, сім'ї, договірних відносинах. Варто простежити за реалізацією принципу справедливості в професійній області, в суді. Добившись дотримання стандартних ритуалів, виконання зобов'язань і дотримання прав, небезпечно претендувати на більше, бо зараз краще — ворог хорошого.
Лев
Сьогодні зірки не радять Левам «виходити на арену» і голосно заявляти про себе. Не варто міняти обстановку і режим, не закінчивши справу. Після завершення необхідних робіт рекомендується відпочинок. Друга половина дня підходить для реабілітаційних процедур і відновлення душевної рівноваги. Перед сном не завадить сеанс розслаблення в атмосфері захищеності, спокійна музика або фільм з добрим змістом.


Діва
В цю добу Дівам краще не залишати коло своїх друзів і близьких людей. Воно буде тим самим «магічним колом», окресливши яке, ви відчуєте себе в безпеці зараз і на майбутнє. Варто включити в нього і тих, хто вам дорогий — наприклад, дітей, вірного однодумця в професії, перевіреного партнера по творчості або людину, до якої ви відчуваєте давню взаємну симпатію, прихильність.
Терези
Терезам день допомагає проявити стійкість і до кінця виконати свій обов'язок, професійний, цивільний або сімейний. Також, він допоможе вам знайти точку опори, якщо ви хочете досягти успіху в двох напрямках — наприклад, зберегти відповідний баланс між роботою і домом, сім'єю і кар'єрою. За найбільш важливі справи краще братися вранці: чим ближче до вечора, тим нижча концентрація, менше енергії і скромніші успіхи.
Скорпіон
Для Скорпіонів цей день вдалий. Завдяки ідеальному балансу азарту і витримки, ви залишитеся в рамках дозволеного, що може здатися образливим зараз, але обернеться перевагою в майбутньому. Пік вашої активності припаде на ранок. Вечір змусить зменшити оберти, але ніхто не заборонить вам мріяти про продовження — наприклад, про романтичні подорожі, розширення бізнесу або перемогу ваших переконань.
Стрілець
Стрільцям сьогодні не варто ризикувати, піддаватися пориву. Зірки не радять планувати на цей день і нові справи. Прогресу завадить помисливість, слабкість, небезпечна обстановка з елементами підступності і високою ймовірністю прихованих пасток. Виняток — екстрені ситуації. В цьому випадку, вам важливо відреагувати на ознаку загрози якомога раніше і замість переживань направити енергію в справу.
Козоріг
Козорогам сьогодні не залишається нічого іншого, окрім як адекватно реагувати на обстановку. Готуйтеся діяти (або мовчати, вичікувати) з урахуванням навколишньої атмосфери і сформованого ставлення до вас. Має сенс відгукнутися на заклик, але не варто виступати з ініціативою і тим більше продавлювати свій інтерес в односторонньому порядку. Предметну співпрацю краще підтримувати і розвивати на початку дня.
Водолій
В цей день Водоліям бажано по мірі сил виконувати свій борг, по можливості проявляти співчуття до рідні і слабких створінь. Надмірна активність в справах і розвагах не рекомендується, особливо, на тлі прогресуючих системних і хронічних недуг. Конкретний клопіт (лікувальні процедури, рутинна побутова робота, піклування про вихованців та інші обов'язкові дії) краще планувати на ранок.
Риби
Риби можуть аж до ночі розраховувати на успіх у справах і на емоційну гармонію у відносинах. Однак протягом дня ентузіазм і витривалість будуть непомітно знижуватися. Щоб отримати найбільший ефект від прикладених зусиль, зірки радять вам перенести на першу половину дня заняття спортом і фітнесом, ділові клопоти, інтенсивний творчий процес, ігри з дітьми, активність інтимного плану. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: