Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Що говорить про людину день його народження?

Що говорить про людину день його народження?

Ми стикаємося з числами на кожному кроці, вони супроводжують нас від самого народження і без них ми не мислимо свого життя. Піфагор, викладаючи своїм учням науку про числа (нумерологію), говорив, що від того, наскільки людина знайома з магічними властивостями чисел, наскільки вміє їх використовувати, настільки вона панує над своєю долею.

Існує багато нумерологічних методик, проте найбільш важливим є число дня народження. Воно вказує на риси характеру, природні нахили, а також схильність до різних захворювань.
1. Якщо людина народилася 1-го, 10-го, 19-го та 28-го календарного числа будь-якого місяця, то їй вібраційно відповідатиме одиниця. Такі люди завжди впевнені у своїх силах, прагнуть, щоб ними захоплювалися, честолюбні, імпульсивні, амбітні та егоїстичні. Одночасно з цим вони розсудливі й здатні себе контролювати. Якщо люди-одиниці будуть відкритими для інших - їх чекатиме успіх.
Це загальна характеристика, а є й  детальніша за числом народження. Зокрема:
Якщо ви народилися 1-го числа: вам найбільше притаманна незалежність, самостійність, оригінальність, творчість, спритність і лідерські якості. Ви природжений керівник.  Однак вам не завадить бути скромнішим.
Народженим 10-го властиві волелюбність, безпосередність, артистичність, схильність до ідеалізму. Вони не бояться все починати спочатку, проте іноді втрачають почуття міри.
Народжені 19-го володіють неабиякими знаннями й можуть багато чого навчити інших. Сміливість допомагає їм здійснювати амбітні плани. Однак зарозумілість і честолюбство можуть псувати враження від усіх їхніх досягнень.
Якщо ви народилися 28-го: вам найбільше притаманна ніжність, мрійливість, незалежність та сильна воля.
Здоров'я
Люди числа 1 мають схильність до хвороб серця, очей, астигматизму, порушень кровообігу, підвищення кров'яного тиску. Основні трави й плоди, які найбільш вібраційно підходять для цих людей: родзинки, ромашка, шафран, часник, гвоздика, мускатний горіх, щавель, лаванда, апельсини, лимони, фініки, чебрець, імбир, ячмінь. Крім того, їм слід якомога більше їсти меду. 10-й, 19-й, 28-й, 37-й, 46-й, 55-й та 64-й роки їхнього життя принесуть  зміни в здоров'ї – чи в позитивний, чи в негативний бік.
2. Народжені 2-го, 11-го, 20-го та 29-го числа будь-якого місяця вібраційно належать до двійки. Вони вирізняються насамперед двоїстістю та невпевненістю в собі. Будь-яке рішення дається їм складно. Люди-двійки дуже добре розуміють жарти, розумні й емоційні, але одночасно дратівливі та мінливі й потребують розуміння та ніжності.
Якщо ви народилися 2-го числа: ви – чутливі, емоційні, маєте тонку інтуїцію, доброзичливі, стримані й скромні. Однак намагайтеся не стати тією «ганчіркою», об яку всі витирають ноги.
Народжені 11-го мають здібності медіума, підвищену чутливість та емоційність. Найяскравіші їхні риси - енергійність і велике самовладання. Проте безвихідні ситуації можуть провокувати  нетерпіння і навіть жорстокість.
Народжені 20-го – це тактовні, дипломатичні та товариські люди, які можуть мати гарний голос і співочий талант.
Народжені 29-го - мрійники, які потребують сімейного затишку. Їм не варто братися за багато речей відразу й обов'язково слід доводити розпочате до кінця.
Здоров'я
«Двійки» мають схильність до захворювань шлунка та інших органів травлення. Основні трави й плоди, які відповідають вібраціям цього числа: салат-латук, капуста, огірки, диня, лляне насіння, банани, цикорій. 11-й, 20-й, 29-й, 38-й, 47-й, 56-й та 65-й роки їхнього життя принесуть їм важливі зміни в здоров'ї.
3. Для народжених 3-го, 12-го, 21-го та 30-го числа будь-якого місяця за вібраціями підходить трійка. Особистості, які перебувають під впливом цього числа, майже завжди успішні, якщо мають такі риси характеру, як співчуття та самодисципліна. Вони дуже здібні та творчі.  Але  люблять лестощі. До того ж можуть бути розсіяними, метушливими, легковажними та примхливими.
Народжені 3-го числа – це дружні, артистичні, інтелектуальні люди, які мають почуттям гумору й вони здатні виразити себе. Їхні головні риси - щирість і відкритість.  Однак їм властиві марнославство й гординя.
Народжені 12-го - практичні, дисципліновані, логічно мислячі люди. Їхня самовідданість дає змогу долати всі труднощі.
Якщо ви народилися 21 числа - ви людина витончена й вам властива пристрасть до комфорту та розкоші. Зарозумілість і надмірна вимогливість до навколишніх – основні ваші вади. Додайте до цього ще й кричущу легковажність.
Народжені 30-го вирізняються товариськістю, хорошою інтуїцією, творчістю та яскравою уявою, намагаються робити все вчасно.
Здоров'я.
Люди числа 3 найчастіше страждають від розладів нервової системи, схильні до нефриту, ішіасу й різноманітних шкірних захворювань. Трави й плоди людей-трійок: чорниця, спаржа, цикорій, шавлія, груші, маслини, ревінь, аґрус, гранати, ананас, виноград, мускатний горіх, гвоздика, часник, мигдаль, інжир, горіхи та пшениця. Роки життя, важливі щодо змін здоров'я: 12-й, 21-й, 30-й, 39-й, 48-й, 57-й  та 66-й.
4. На народжених 4-го, 13-го, 22-го та 31-го числа будь-якого місяця впливає четвірка. Цим людям притаманна твердість і статичність. Вони реформатори та борці за ідею. Можна зустріти два види «четвірок». Люди першого типу характеризуються замкнутістю і надають перевагу інтелігентній компанії, у якій панує добра атмосфера, манірність та дискусії, далекі від земних справ. Другий тип - це холеричні, часто заздрісні й ревниві люди, вони часто багато говорять і мало роблять. «Четвірки»  мають розвивати в собі такі риси характеру, як чесність, справедливість та помірність.
Народжені 4-го числа – це зазвичай акуратні й чесні люди. Однак вони можуть бути впертими й потаємними.
Ті, хто народився 13-го, відрізняються працьовитістю, з них виходять непогані керівники.
Народжені 22-го мають універсальне мислення та хорошу інтуїцію, але трохи надмірні емоційні й нервозність.
Народжені 31-го – ініціативні, рішучі та здібні бізнесмени.


Здоров'я.
Люди числа 4 можуть страждати від розладів здоров'я, які складно піддаються діагностуванню. Вони схильні до меланхолії, анемії, болю голови й у спині.  Дуже добре на них впливають шпинат, шавлія, купена та мушмула германська. Роки, важливі для їхнього здоров'я: 13-й, 22-й, 31-й, 40-й, 49-й, 58-й та 67-й.
5. Якщо ви народилися 5-го, 14-го  та 23-го числа будь-якого місяця, то ваше число – п'ятірка.  Люди-п'ятірки цінують незалежність і свободу. З одного боку, їх притягують пригоди й подорожі, а з другого - вони прагнуть життя, наповнене домашньою гармонією.   Їм властива кмітливість, особистий магнетизм і вони здатні швидко пристосовуватися. Проте можуть виявляти  ревнивість, непостійність, нетерпимість і пихатість. Оптимізм і доброта для них є ключем до щасливого життя.

Народжені 5-го числа – допитливі, розумні, доброзичливі та товариські, але часто непостійні у своїх інтересах чи вподобаннях. Вони мають високі моральні критерії, а їхні поради завжди виявляються корисними. Однак надмірне захоплення високими матеріями може приводити цих людей до нестерпного моралізаторства.
Якщо Ви народилися 14-го: вам притаманні гнучкість характеру, пошук компромісів і взаємовигідного обміну.  Однак часті зміни настрою і схильність до чужого впливу ведуть вас деколи в глухий кут.
Народжені 23-го – це сильні особистості, уміють працювати в команді, кмітливі. Проте їм варто бути терплячими і скромними та уникати несподіваних нападів гніву.
Люди числа 5 мають тенденцію перенапружувати свою нервову систему. Сон, відпочинок і спокій - найліпші засоби лікування для них. Основні трави й плоди людей числа: морква, пастернак, овес, петрушка, печериці, кмин, чебрець, горіхи. Важливі роки, коли слід очікувати змін у здоров'ї у той чи той бік: 14-й, 23-й, 32-й, 41-й, 50-й, 59-й та 68-й.
6.  Люди, народжені 6-го, 15-го та 24-го числа будь-якого місяця, вібраційно належать до шестірки. Вони здатні досить легко підніматися кар'єрними сходами, здібні, чесні й демонструють професіоналізм та здатність брати на себе відповідальність.  Мають веселу вдачу, обожнюють мистецтво.

Тим, хто народився 6-го числа, властива незвичайна молодість душі. Вони товариські, щедрі, постійно прагнуть до нових зустрічей. Однак будь-яке рішення дається їм нелегко, оскільки постійно сумніваються.
Народжені 15-го числа прагнуть домінувати, керувати, використовуючи свій магнетизм. Вони наділені невичерпною енергією. Матеріальні блага для них є атрибутами влади. Надмірна чуттєвість часто штовхає їх «скуштувати» заборонений плід.
Народжені 24-го просто створені для домашнього вогнища. Вони багато сил й часу віддають особистому життю, що може негативно позначитися на їхній кар'єрі.
Здоров'я.
Люди числа 6 мають схильність до хвороб горла, носа та легень. Зазвичай у більшості з них серце наприкінці  життя починає «здавати», і це є причиною порушення кровообігу. Основні трави й плоди, які підходять цим людям: бобові, пастернак, шпинат, кабачки, м'ята, диня, гранати, яблука, груші, абрикоси, інжир, волоські горіхи, мигдаль. 15-й, 24-й, 33-й, 42-й, 51-й, 60-й та 69-й - це роки життя, які можуть принести значні зміни в їхньому здоров'ї.
7. Вібрації сімки впливають на народжених 7-го, 16-го, 25-го числа будь-якого місяця. Ці люди відрізняються філософським характером думок, схильні до наук, зокрема езотеричного спрямування, інтелектуали, вдумливі і в міру прагматичні, прагнуть миру й спокою. «Семірки» наділені багатьма талантами, сміливі й відважні, проте їм може бути притаманне марнославство, прагнення до влади. Якщо людям-семіркам вдасться позбутися таких негативних якостей, як заздрість, лінь та нахабство, тоді їх сприйматимуть як інтелектуальних лідерів.

Народжені 7-го числа - індивідуалісти, схильні проявляти упертість, мають сильну волю, гострий розум і здібності медіума.
Народжені 16-го схильні до змін настрою, потребують любові та спілкування. Проте занадто нестримана реакція на різні ситуації та події може призвести до негативних наслідків, а марнославство й амбіції здатні засліпити.
У тих, хто народився 25-го, дуже добре розвинена інтуїція, ймовірний серйозний інтерес до окультизму та езотерики. Нерідко вони схильні переоцінювати свої можливості. Тільки грамотне планування і методичні дії здатні привести їх до успіху.
 Люди числа 7 більше схильні до хвороб, ніж інші. Доки в них усе добре, вони легко долають будь-які труднощі, але якщо їх щось турбує чи заважає - вони бачать усе в більш похмурому світлі, ніж насправді, і легко впадають у відчай та меланхолію. У «семірок» зазвичай дуже ніжна й тонка шкіра, яка через специфічність своєї будови турбує їх постійною пітливістю чи підвищеною схильністю до подразнень. Основні трави й плоди людей числа 7: салат-латук, капуста, огірки, лляне насіння, гриби, щавель, яблука, виноград, соки будь-яких фруктів. Роки життя, у які можуть відбутися важливі зміни в їхньому здоров'ї: 16-й, 25-й, 34-й, 43-й, 52-й, 61-й та 70-й.
8. Якщо ви народилися 8-го, 17-го та 26-го числа будь-якого місяця, на вас впливає вісімка. Це зазвичай добрі люди, які не бажають нікому зла. Вони проявляють такі риси характеру, як щедрість, альтруїзм, прагнення до пізнання, непідкупність, організованість, практичність, непохитність. Для того щоб суспільство звернуло увагу на таланти «вісімок», вони повинні багато працювати. Крім того, їм слід багато часу відводити на медитації та молитви - це дасть змогу позбутися негативних родових програм.
Народжені 8-го числа мають хороші виконавські здібності, уміють заробляти гроші, їм властиві врівноваженість і дисципліна. Вони виявляють деяку холодність у спілкуванні, оскільки  головне для них  - не порушити внутрішню рівновагу.
Народженим 17-го притаманні такі риси, як ніжність та м'якість. Вони мріють про сімейну ідилію, люблять елегантно й красиво одягатися.
Народжені 26-го  мають непогані організаторські якості. Дім і сім'я є предметом їхньої гордості. Практичність допомагає їм досягати матеріального благополуччя.
Здоров'я. Люди числа 8 схильні до захворювань печінки, жовчного міхура, кишечнику, головного болю й ревматизму. Їм слід уживати лише рослинні продукти. Основні трави й плоди, які їм підходять: шпинат, банани, подорожник, шавлія, вербена, селера. Найбільш важливі для здоров'я роки життя: 17-й, 26-й, 35-й, 44-й, 53-й, 62-й та 71-й.
9. Під впливом дев'ятки перебувають ті, хто народився 9-го, 18-го та 27-го числа будь-якого місяця. Цих людей можна назвати творцями ідей, вони визначають мету й уперто до неї йдуть. Це щедрі, широкі натури, їм подобається бути покровителями. «Дев'ятки» не тримають у собі злість й легко прощають, уміють любити. Однак любов у них може бути подібна цунамі (вона з'являється раптово й так само раптово зникає). Люди-дев'ятки мають остерігатися егоїзму та самовпевненості. Їхнє завдання - проявляти милосердя та служити суспільству, забуваючи про  власні інтереси.
Народжені 9-го числа - гуманні, артистичні, розумні, щедрі, відкриті люди, які прагнуть до нових знань. Однак постійні роздуми про сенс життя іноді роблять їх похмурими й замкнутими.
Народжені 18-го – це зазвичай незалежні люди, професіонали у своїй справі. Ілюзії, за які вони тримаються,  заважають усвідомленню дійсності.
Народжені 27-го мають різнобічні інтереси, рішучі, емоційні, нервозні, ідеалісти зі щедрим серцем і постійною готовністю до духовного пошуку. Головне завдання для них - зрозуміти глибокий сенс життя.
 Люди числа 9 мають схильність до лихоманки, кору, скарлатини, вітрянки. Їм слід уникати важкої їжі й  обмежувати себе в уживанні алкогольних напоїв. Основні трави й плоди: цибуля, часник, хрін, ревінь, полин, черемша, імбир, перець, рапс, хміль. Найбільш важливими для їхнього здоров'я роками життя є 18-й, 27-й, 36-й, 45-й, 54-й, 63-й та 72-й. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

I think I have never observed such web journals ever that has finish things with all points of interest which I need. So sympathetically refresh this ever for us. 일야중계
26 липня 2020 17:16
After study a handful of the blog articles on the internet site now, we really much like your strategy for blogging. This web page help figure out what you believe. Bruit Blanc
29 липня 2020 23:41
You shared very interesting work. I completed a pursuit regarding the matter and discovered almost all people will concur with your blog Beauty 
30 липня 2020 11:38
This sort of thing needs to happen! Simply letting the information comes out . This will help you stay above the top
kratom wholesale31 липня 2020 09:04
استشارات قانونية محامي سعودي جدة مكة الطائف الرياض الدمام الخبر بيشة حائل نجران ذهبان المملكة مكتب محاماة مرخص وزارة العدل استشارة قانونية فورية اونلاين محامي ويب جوال تلفون وتس اب عن بعد <a href="https://mycaseweb.com/">استشارة قانونية محامي سعودي مرخص محاماة مكتب</a>

استشارات قانونية محامي سعودي جدة مكة الطائف الرياض الدمام الخبر بيشة حائل نجران ذهبان المملكة مكتب محاماة مرخص وزارة العدل استشارة قانونية فورية اونلاين محامي ويب جوال تلفون وتس اب عن بعد
استشارة قانونية محامي سعودي مرخص محاماة مكتب
16 жовтня 2020 13:31
Thanks for sharing  this information. I really like your blog post very much. You have really  shared a informative and interesting blog post with people.  샌즈카지노
18 листопада 2020 08:19
يوجد دليل للمرشد والناس بمساعدة الشعب والشعب والشعب والناس. ربما لدينا خيارات خلال حياتنا فشلت دون معرفة ، والزواج مثال واضح ، ولكن المعرفة والوعي لاختياد <h <a <a <a <a> ٪ D9٪ 85٪ D8٪ AD٪ D8٪ A7٪ D9٪ 85٪ D9٪ 8A-٪ D9٪ 81٪ D9٪ 8A-٪ D8٪ AC٪ D8٪ AF٪ D8٪ A9 / "> محامي في جدة </ a> ، ما هي الطرق الممكنة؟
8 لست رجلا ، لست رجلا ، لست رجلا ، لكنني رجل قلبي.
يجب أن أذهب إلى المستشفى ، وسأذهب إلى مركز الشرطة ، وسأذهب إلى مركز الشرطة ، وسأكون قادرًا على القيام بذلك ، وسأكون قادرًا على القيام بذلك.
على سبيل المثال ، يمكنك أن تستخدم خدمة <a href="https://ksa-law.net/"> ابحث عن محامي </a>، إلا أنه من الصعب الحصول على فرصة الحصول على خبرة ، وهو ما أصبح يصبح ممكنا اوضر أعلى محامى.
بعبارة أخرى ، فإن نظام <a href="https://www.almuhamie.com/"> المحامي </a> ، أثناء السفر إذا لم يكن لديك عمل ، إذا قمت به ، فستتمكن من القيام به ، إذا قمت به ، إذا قمت به مرة أخرى. يمكنك أيضًا الحصول على وظيفة مع صديق أو مدير حساب.
لماذا يجب أن يكون لدينا <a href = "https://www.bestlawyerjeddah.com/٪D8٪A7٪D9٪81٪D8٪B6٪D9٪84-٪D9٪85٪D8٪AD٪D8٪A7٪ D9٪ 85٪ D9٪ 8A-٪ D8٪ B3٪ D8٪ B9٪ D9٪ 88٪ D8٪ AF٪ D9٪ 8A-٪ D8٪ B4٪ D8٪ A7٪ D8٪ B7٪ D8٪ B1-٪ D9٪ 81 ٪ D9٪ 8A-٪ D8٪ A7٪ D9٪ 84٪ D8٪ B1٪ D9٪ 8A٪ D8٪ A7٪ D8٪ B6-٪ D8٪ A7٪ D9٪ 84٪ D8٪ B4٪ D8٪ B1٪ D9٪ 82 ٪ D9٪ 8A / "> محامي في الرياض </a>؟ 
، هذا العلاج النفسي ، هذا العلاج الطبيعي ، هذا المرض ، في الواقع ، هذا المرض قد تعرضه المرض. محامون ومحامون ومحامون ومحامون وموظفون غير حكوميون وموظفون في جمهورية مقدونيا. يذي ذذ .................................................... في حالة وجود دعوى قضائية ، أو بأي حال من الأحوال ، أو على أي حال ، أو في حالة وجود أحد أعضاء وزارة العدل ، أو في حالة أحد أعضاء وزارة العدل.
اختصاصات <a href = "https://ksa-law.net/٪D8٪A7٪D9٪81٪D8٪B6٪D9٪84-20-٪D9٪85٪D8٪AD٪D8٪A7٪D9٪ 85٪ D9٪ 8A-٪ D9٪ 81٪ D9٪ 8A-٪ D8٪ A7٪ D9٪ 84٪ D8٪ B1٪ D9٪ 8A٪ D8٪ A7٪ D8٪ B6 / "> محامي بالرياض
العمل </a> مع فريق <a href="https://stopblackmail.com/"> مكافحة الابتزاز الالكتروني </a>
يعمل مع كاتب عدل متنقل <a href="https://notary-public.org/"> الموثق
مستشار كانوني <a href="https://saudi-law.net/"> محامي جدة </a> من الشركات والافراد بالرياض وجدة والسعودية
25 листопада 2020 22:06
Athletic people avoid restaurants, eat clean foods, and organise his or her life around exercise and proper nutrition.

stemoxydine


26 листопада 2020 19:00
Just imagine walking the beach with your metal detector in hand, and stumbling upon a horde of coins worth thousands or even more. It is an extremely long shot, but still worth dreaming about.

Set of Presidential Dollars


27 листопада 2020 20:51
 Happiness-sorrow, obesity-leanness, knowledge-ignorance, health and strength are all dependent on sleep.

White Noise


30 листопада 2020 19:50
 The blank was used as a mold for a mixture of molten alloys created by Gutenberg who was once a stonecutter and a goldsmith; the mixture consisted of lead, antimony and bismuth.

print any EDDM folded with cheap


11 грудня 2020 20:56
 As a child, I started playing the guitar. Sometimes when I feel creative I get my guitar and start playing. It is very satisfactory for me to listen to music I make myself. 

Relaxing Music


14 грудня 2020 09:35
Books come in different genres. Some of them are travel books, history books, technology books, fashion and lifestyle books, self-help books, motivational books, and fictional books.

libgen me


19 грудня 2020 16:24
Getting a car on rent has become very famous due to the cost as it is much cheaper than using cabs for a whole day and because it is much more secure and convenient. 

araç kiralama


22 грудня 2020 14:38
Thank you for taking the time to publish this information very useful!<a href="https://www.w3onlineshopping.com/fire-extinguisher/">best car fire extinguisher</a>
Thank you for taking the time to publish this information very useful! best car fire extinguisher


8 січня 2021 13:31
Laptop bags offer greater versatility and more storage facilities. Also, they are available in different shapes, colors and designs to choose from.

Laptop Bags


11 січня 2021 16:24
the organizational culture (passive or constructive) could obstruct job performance, job commitment, and job satisfaction 
Oursainsburys
12 січня 2021 15:05
Pokerqq ialah Situs Judi Online Resmi dari server PKV Games yang Memiliki Permainan Judi 
DominoQQ and BandarQ ...  https://www.theblueprintbook.net/ 
22 січня 2021 20:13
It is the most effective surface drainage system well suited both for irrigated and rainfed areas. Individual fields are properly graded for discharge into field drains.
Dikmen kanal açma 
24 січня 2021 15:42
Searching for the best headphones sound experience Worry No More! With our guide here, choosing the right one will be easy for you Read here.../best running headphones
25 січня 2021 16:25
 the presented tunic can be discussed as the adaptation of the historical garment. Comparing these two garments, it is possible to determine the absence of significant decorative elements on the tunics.
tuniki damskie letnie
27 січня 2021 16:35
 The employees can be motivated through salary administration, career planning, provision of health and safety requirements etc.
kroger feed eschedule
2 лютого 2021 19:47
One of the most appealing qualities of a btc paper wallet is that secure ways of storing bitcoins since it is an offline mechanism and extremely hard for hostile forces to access your money. 
17 лютого 2021 18:33
Yes i am totally agreed with this article and i just want say that this article is very nice and very informative article.I will make sure to be reading 
your blog more. You made a good point but I can't help but wonder, 
what about the other side? !!!!!!THANKS!!!!!! Vibromac vibrating screenVibromac vibrating screen
8 березня 2021 15:03
Well we extremely get a kick out of the chance to visit this site, numerous valuable data we can arrive. 
indian visa for british citizens
23 квітня 2021 17:53
Apollo Replacement Windows LLC is excited to offer top quality, high performance windows and doors from the Best American Manufacturers including Sunrise Windows, Alside Windows & KHPP Local Window Manufacturer! We think you will find our affordable pricing and personalized service among the finest in the industry.  We are a locally owned and family operated business offering the very best customer service to our neighbors.  Our Services Include ~ Replacement Windows & Doors ~ Roofing ~ Flooring ~ Siding ~ Porches & Decks ~ Bathroom Remodels ~ Painting & More!
Siding
25 квітня 2021 11:01
A debt of gratitude is in order for the instructive and accommodating post, clearly in your blog everything is great.. 
rohypnol amazon
27 квітня 2021 11:54
Customary visits recorded here are the most straightforward technique to value your vitality, which is the reason why I am heading off to the site regular, hunting down new, intriguing data. Many, bless your heart! 
導師宣傳
30 квітня 2021 09:36
To emit white light from LEDs requires either mixing light from red, green, and blue LEDs, or using a phosphor to convert some of the light to other colors.

מאווררי תקרה

30 квітня 2021 23:41
Here at this site extremely the critical material accumulation so everyone can appreciate a great deal. 
Registration Technology
2 травня 2021 13:08
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
←  попередня 1 2 наступна  
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: