Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » 5 найкращих напоїв для людей з підвищеним артеріальним тиском

5 найкращих напоїв для людей з підвищеним артеріальним тиском

Експерти радять їх вживати щодня.

Вживання цих напоїв допомагає нормалізувати тиск. Серед найбільш корисних — каркаде, несолоний томатний сік, гранатовий сік, інформує Ukr.Media.
Майже чверть дорослого населення всього світу у віці старше 40 років страждає від проблем з підвищеним тиском. Дієтологи назвали напої, які можуть бути дуже корисними для людей з гіпертонією.
Зокрема, до списку кращих напоїв увійшли:
Каркаде
У ньому міститься висока концентрація речовин антоціанів, які цілюще впливають на стінки судин і допомагають знижувати тиск.


Гранатовий сік
За словами фахівців, його споживання допомагає знижувати систолічний (верхній) показник артеріального тиску. Зокрема, такий ефект дає щоденне вживання гранатового соку в кількості 150 мл
Несолоний томатний сік
Його пиття захищає судини від запалення завдяки насиченості соку антиоксидантом лікопіном. Крім того, томатний сік перешкоджає утворенню тромбів.
Зелений чай
Згідно з даними дослідження, проведеного в Единбурзі, регулярне вживання зеленого чаю протягом двох тижнів може посприяти зниженню кров'яного тиску.
Буряковий сік
Такий сік не вживається в чистому вигляді, його необхідно розводити водою. Для нормалізації тиску корисно вживати по 2 чашки розведеного бурякового соку в день. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Even the best waterproof shoe is unlikely to drain well once water has found its way inside. Fake Yeezy 700 MNVN Phosphor
1 листопада 2021 12:49
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: