Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Новорічні прикмети, які залучають достаток у дім

Новорічні прикмети, які залучають достаток у дім

​Список новорічних прикмет і ритуалів, які привернуть достаток у ваш будинок.

Всупереч тому, що скептики не втомлюються нагадувати, що щастя не в грошах, проте навіть вони не зможуть посперечатися з тим, що матеріальний достаток робить ваше життя набагато легшим і яскравіший. І якщо ви вже майже зневірилися поліпшити своє фінансове становище, тоді згадайте про те, що в новорічну ніч бажання мають властивість збуватися та у вас ще є шанс. А щоб все вийшло саме так, як ви задумали, постарайтеся обійтися без імпровізації. Ми зібрали список новорічних прикмет і ритуалів, які привернуть достаток у ваш будинок, інформує Ukr.Media.
Закрийте всі борги та не позичайте гроші на Новий рік
Згідно з однією з найпопулярніших новорічних прикмет — в кінці року не рекомендується брати або віддавати гроші в борг. Якщо раптом у вас накопичилися борги (або кредити), постарайтеся закрити їх до настання нового року. Інакше так і будете тягнути свої «старі борги» далі по життю. Що стосується позичання, то не лише гроші не варто давати в борг, але і вбрання, взуття або аксесуари — це погана прикмета і для тих, хто дає, і для тих, хто бере. Тому якщо, наприклад, подруга слізно благає вас позичити їй вбрання краще ввічливо їй відмовте. Інакше весь рік потім доведеться ходити та позичати саме вам.
Протирайте дзеркала і витріть пил
Ще наші предки стверджували: гроші водяться там, де чисто. Тому не нехтуйте обов'язками господині й час від часу наводьте порядок в будинку. Першим ділом протирайте дзеркала від пилу і забруднень, а також вимийте вікна — це допоможе грошовій енергетиці проникати у ваш будинок. Також вважається, що дзеркальна поверхня здатна примножити ваш капітал. Покладіть монетку у воду і цієї «грошовою» рідиною акуратно протріть дзеркало. А потім покладіть перед ним ту саму монету і залиште її там на ніч. Тільки прослідкуйте, щоб монетка відбивалася в дзеркалі, а на ранок покладіть її до скарбнички. Це притягне до вас добробут і успіх.
У новий рік — у новому вбранні
Напевно ви теж чули про те, що якщо вибирати для новорічної вечірки якусь обновку, тоді рік складеться вдало і щасливо в усіх сферах. І якщо ваші близькі будуть косо поглядати на вас, коли ви понесете чергову сукню в примірювальну, поясніть їм, що це не зайві витрати, а цілком свідомий внесок у ваше майбутнє. До речі, не забудьте доповнити ваш новорічний образ відповідними аксесуарами та підходящим взуттям. Тоді ви маєте всі шанси стати королевою вечора і спровокувати фінансовий успіх у найближчому майбутньому.
Святковий стіл за всіма правилами
Приготуйте багатий святковий стіл і не забудьте приховати кілька страв «на всякий випадок». Вважається, що красиво накритий стіл, на якому можна знайти безліч різноманітних страв, буде символізувати достаток і процвітання в новому році. І якщо ви вирішите заощадити на делікатесах і закусках, то ризикуєте провести найближчі 12 місяців впроголодь.
Повісьте купюри на ялинку
Ще один надійний спосіб поправити своє матеріальне становище в найближчі 12 місяців — повісити на ялинку кілька великих купюр. Тільки в таке місце, де їх знайти зможете тільки ви. Згідно з повір'ям, якщо серед ялинкових іграшок «загубиться» купюра, тоді грошовий потік буде налаштований саме так, як вам треба. Після того, як новий рік вступить у свої права, акуратно зніміть купюри та покладіть у свій гаманець. І ні в якому разі не витрачайте — вони будуть вашим талісманом і оберегом на весь рік.
Під бій курантів стискайте велику купюру в кишені
Щоб гроші не забули дорогу в ваш дім, в новорічну ніч покладіть в кишеню велику купюру. І коли під бій курантів будете загадувати бажання (пов'язане з фінансовим добробутом) і пити шампанське, рукою стискайте в кишені гроші. І тоді, згідно з народною прикметою, у вас завжди будуть «хрустіти» гроші.
Закиньте монетку в келих з шампанським
Для цих цілей відмінно підійде п'ятикопійчана монета, яку в народі називають п'ятаком. Під бій курантів осушіть напій, а монетку покладете у свій гаманець і не виймайте протягом року. Тим самим ви знайдете свій грошовий талісман, який допоможе вам поліпшити своє матеріальне становище і зробить так, щоб у ваших кишенях завжди водилися гроші.
Поставте фігурку символу року на видному місці
Коли будете прикрашати свій святковий стіл, подбайте про те, щоб в центрі його виявилася фігурка. Так ви направите грошовий потік в потрібне русло. Після закінчення свят не поспішайте ховати фігурку в комод — нехай вона залишиться у вітальні кімнаті на видному місці та служить своєрідним оберегом.
Придбайте скарбничку — символу року
Наші предки вірили, що складати монетки треба в красиву скарбничку (не забуваючи заговорювати їх на добробут і процвітання), а краще для цих цілей вибрати символ року.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

These rose gold stamps are so delicately pretty. We're loving the antique looking brooch at the toe, they look so expensive! Top marks, New Look. Fake Yeezy GY0189

12 листопада 2021 07:34
 The word Familia is printed on the sock liner and across the lateral side of the shoe. A further nod to the inclusivity of family: The shoe is available in full family sizing. SB DUCK LOW BLOG
16 березня 2022 06:48
 • SOFIE
Later on, the Jordan brand tapped Jason Kidd, Reggie Miller, Gary Payton, and Dwyane Wade as its ambassadors. Buy Sneakers
24 березня 2022 10:32
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
  Погода
  Погода в Ужгороді

  вологість:

  тиск:

  вітер: