Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Магнітні бурі у січні 2020 року: чого очікувати

Магнітні бурі у січні 2020 року: чого очікувати

Між 2019 і 2020 роками Сонце переживає період сонячного мінімуму, завдяки чому ризик сильних сонячних бур у 2020 році зростає.

Магнітні бурі у січні 2020 року: чого очікувати

Кожні 11-12 років Сонце входить в фазу сонячного максимуму. Перехід до цієї фази характеризується меншою кількістю сонячних спалахів і сонячних плям, що спалахують на поверхні Сонця. Але це не означає, що активність серця сонячної системи стихає або слабшає.

Чи очікувати магнітні бурі у січні 2020 року

У зв'язку з сонячним мінімумом, магнітних бур у січні 2020 року не буде. Лише 14 та 15 січня прогнозують невелику активність, яка не дотягує до рівня G1, тобто до магнітної бурі найслабшого рівня.

Як впливають магнітні бурі на здоров'я людини

Хоч деякі люди скаржаться на погане самопочуття під час магнітних бур, жодні дослідження поки що не підтвердили зв'язок між станом здоров'я людини та сонячною активністю.

Якщо електромагнітна активність досягає Землі, то взаємодіє з магнітним полюсом нашої планети, завдяки чому народжується таке прекрасне явище, як полярне сяйво. На це дійство щосезону з'їжджаються натовпи туристів і сумнівно, що в кожного з них щоразу болить голова. Магнітосфера Землі нейтралізує електромагнітний вплив зірки Сонця тому те, що його може відчути людина – малоймовірно.

Під час одного дослідження фахівці проаналізували 63 мільйони твітів, у яких користувачі скаржились на мігрень чи головний біль та провели паралель з графіком сонячної активності. Період активності повідомлень та графік сонячної активності абсолютно не збігався.

Джерело ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

This subject is one that beat my upheld position and I am energetic a particularly extraordinary arrangement that I discovered it on your blog since Bangalore Call Girls Service I’ve been your fan quite a while past. 
Bangalore Call Girls Service
29 травня 2021 15:50
We've never seen a pair of heels quite like these! The Kensington Mule from Kurt Geiger features reflective green sequins which flip to a matte green in the light. You'll never want to take them off. Yeezy 700 V3 Clay Brown Replica

12 листопада 2021 07:33
The idea of authentic cultural representation is a recurrent Nike footwear theme, following releases of the Lucha Libre collection and the Air Max 97 Puerto Rico earlier this year. SB Duck High reviews
16 березня 2022 06:49
 • MARRY
The Air Jordan 1 Zoom CMFT hasn’t dethroned some of the silhouettes in which Michael Jordan played in terms of popularity, but it’s helped propel the legend of Peter Moore’s 1985 design forward with its modern-day modifications. Sneakers Blog Online
24 березня 2022 10:34
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
  Погода
  Погода в Ужгороді

  вологість:

  тиск:

  вітер: