Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Цікаві новини » Гороскоп на 31 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 31 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку

​Гороскоп на 31 грудня 2019 року.

Овен
Сьогодні Овни будуть діяти під впливом емоцій або загострених інстинктів, залишаться скритними. Краще не афішувати свої почуття, а в плани посвятити лише обраних. Зустріч нового року може зрезонували не з новим стартом, а з бажанням підвести риску і скинути вантаж. Можливий знижений тонус. Зірки радять зустріти бій курантів на природі, в інтимній атмосфері або у закритому колі, інформує Ukr.Media.
Телець
Для Тельців день пов'язаний з формуванням майбутнього з допомогою мислеобразів. Не варто боятися будувати плани і обговорювати їх з друзями. В момент бою курантів непогано загадати бажання: ви здивуєтеся, але воно збудеться. Можна не стримувати уяву, підключити віру. Зірки радять не чіплятися за минуле: запит «а можна все повернути і залишити, як було» небеса зараз від вас не візьмуть.
Близнюки
З наближенням новорічної ночі посилиться схильність Близнюків до побудови повітряних замків — а вони, як відомо, не є особливо міцними конструкціями. Щоб надії справдилися, зірки радять сьогодні не витати в хмарах, а будувати конкретні плани з матеріальною базою та обговорювати їх з відповідними співрозмовниками: з крутими фахівцями, зі старшими, впливовими або заможними людьми.
Рак
Ракам зірки радять зустріти бій курантів далеко від дому — де-небудь у суспільстві людей, здатних розділити їх ідеали або помножити можливості: розширити горизонт знань, штовхнути до духовного зростання, надати заступництво, допомогти в ході еміграції або в кар'єрі за кордоном. Важливо, щоб і бажання, і шляхи їх здійснення були гідними і законними, а відверті авантюри не виходили за рамки розумного.
Лев
Сьогодні Леви залежні від своїх відчуттів. Чим ближче новорічна ніч, тим вище вразливість. День підживлює інтерес до ворожіння, снів і магічних ритуалів, віру в прикмети, ознаки і збіги, а часом і тягу до допінгу. Надмірно емоційно може бути сприйнятий інтимний план любові. Потрібна акуратність зі спогадами: вони вплинуть на картину майбутнього, аж до самопрограмування.
Діва
В цю добу Дівам потрібен довірчий діалог, але ще важливіше емоційний резонанс, синхронність бажань, невербальний зворотній зв'язок. Висока чутливість допоможе багато чого зрозуміти без слів. Не виключено, що ви і близькі вам люди станете по відношенню один до одного телепатами і трошки гіпнотизерами, почнете вгадувати або вселяти думки на відстані. Бій курантів дасть привід сказати щось важливе.
Терези
Для Терезів умовою спокійної зустрічі Нового року стане турбота про самопочуття, своє чи близьких. Ваш обов'язок подбати про порядок і безпеку в дрібницях. Зірки радять заздалегідь приготувати все необхідне, тоді в ключовий момент ніщо не зіпсує вам святковий настрій. Замість традиційного келиха шампанського, добре використовувати інші напої, наприклад, фреш з трав'яним бальзамом.
Скорпіон
Для Скорпіонів дзвін курантів пов'язаний не тільки з проводами року, але і з підсумком недавніх дій. Якщо ви про щось забули, ще є час пригадати й реалізувати решту намірів по гарячих слідах. Атмосфера цієї доби обіцяє бути рівною, передбачуваною і сприятливою, а також трохи таємничою, яка розташовує до мрій або гіпнотичного трансу. Не час для бурхливих пристрастей, ризику і авантюр.
Стрілець
Стрільцям зірки нагадують, що Новий рік — свято «затишне» і радять зустріти його вдома (або віддаленій подібності домашнього вогнища). Наприклад, в гостях у земляків або хороших знайомих. В колі близьких людей буде більше приводів для довірчої бесіди, без неї сценарій виявиться неповним. Варто матеріально вкластися в сімейні посиденьки, і в чужий будинок небажано заявлятися з порожніми руками.
Козеріг
Козерогам важливо провести старий рік і зустріти новий у відповідній емоційній, ментальній і духовній атмосфері. Для цього їм необхідно опинитися у відповідному середовищі — в іншому випадку, «краще бути одному, ніж разом з ким попало». На щастя, залишитися без компанії свого рівня вам не загрожує. Питання лише в тому, чи буде вона реальною чи віртуальною, близькою або організованою дистанційно.
Водолій
Водоліям зустріч Нового року допоможе знайти рівновагу, при цьому терапевтичний тут скоріше сам процес, ніж результат. Якщо ви в невідповідному настрої, краще довіритися потоку подій — і ви самі не помітите, як все поступово стане на свої місця. Заспокійливо на вас вплине традиційний святковий шопінг, особливо, якщо ви будете купувати все методично і строго за списком.
Риби
Напередодні Нового року у Риб загостряться унікальні таланти, які самі Риби приймуть як належне. Вам буде інтуїтивно підвладна магія слова і думок, притаманне «внутрішнє знання». Можливі моменти з серії «спогади про майбутнє». Ви правильно прочитаєте надихаючий або застережний знак долі. Прийде допомога, здогад підтвердиться. Обнадіє звістка від одного роботодавця або покровителя.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

people who saw a group of cicadas emerge from the ground like an invading army were filled with panic. The sight was especially frightening because literally millions of insects can appear within an area of a few square miles.

Cicadas


6 грудня 2020 23:12
In addition, healthy food also helps you save money. It is much cheaper in comparison to junk food. Plus all that goes into the preparation of healthy food is also of low cost. Thus, you will be saving a great amount when you only consume healthy food.

front porch


27 грудня 2020 19:12
Laptop bags are fundamental accessories for individuals who own a laptop. These bags are essential for protecting and carrying a laptop from one place to another. Different stylish and trendy bags are available in the market from which you can choose the one you want as per your choice.  Laptop Bags

14 січня 2021 20:39
OK, yes these are probably the most indulgent heels money can buy but we can dream, right? Yeezy 700 V3 Kyanite Replica

12 листопада 2021 05:51
 • PING
Among the current stars, Zion Williamson debuted his signature shoes on April 2021, while the signature shoes of Luka Doncic and Jayson Tatum were reportedly going to be released soon. Discount Sneakers
24 березня 2022 10:33
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
  Погода
  Погода в Ужгороді

  вологість:

  тиск:

  вітер: