Головна > Цікаві новини > Немов неприступна фортеця: найнедоступніші жінки за Знаком Зодіаку

Немов неприступна фортеця: найнедоступніші жінки за Знаком Зодіаку


10-03-2019, 17:22. Розмістив: sashka
​Виявляється, жіноча неприступність багато в чому залежить від Знаку Зодіаку.

Ми пропонуємо вашій увазі топ найнедоступніших представниць зодіакального кола, інформує Ukr.Media.
Недоступні жінки створюють навколо себе ореол загадковості, вони ваблять і хвилюють чоловіків, ніби змушують підкорити і завоювати серце. Але домогтися розташування такої особи дуже складно. Вона - немов неприступна фортеця, яка воліє ігнорувати чоловічу увагу, компліменти і залицяння. Отже, рейтинг найбільш недоступних жінок за версією астрологів:
4 місце - жінка-Близнюки
Близнюки тільки на перший погляд здаються легковажними: насправді це фарс. Таку жінку важко дістати, тому що вона кокетує, грає, заграє, фліртує, але не підпускає до себе навіть на гарматний постріл. Вона швидко і легко захоплюється, але так само стрімко втрачає інтерес. Поки жінка-Близнюки відчуває до вас непідробний потяг, вона буде поруч, але як тільки в її поле зору потрапить більш цікавий чоловік, вона одразу ж забуде про вас. Важливий астрологічний факт: багато Близнюків віддають перевагу постійним відносинам вільні.
3 місце - жінка-Риби
Звабити жінку, народжену під егідою Риб, практично неможливо. Якщо ви думаєте, що це ви вирішили за нею позалицятися, то насправді це вона вже давно вибрала вас і майстерно вами маніпулює. Така дівчина тримає чоловіка на певній дистанції, дозволяючи доглядати за собою, коли їй цього хочеться. Жінку-Риби необхідно завойовувати кожен день.
2 місце - жінка-Лев
Горда і норовлива Левиця любить, щоб її добивалися, і вона не здасться без бою. Чоловікові, який хоче домогтися розташування такої дами, доведеться витратити багато часу, сил і грошей. Примхлива красуня обожнює красиві залицяння, дорогі подарунки, незвичайні сюрпризи і впевнених у собі чоловіків. Простіше кажучи, її любов і увагу потрібно заслужити.
1 місце - жінка-Козеріг
Жінки-Козероги - найнедоступніші серед інших Знаків Зодіаку. Поки така жінка сама не наважиться вийти заміж і завести сім'ю, завоювати її серце буде практично неможливо. Справа в тому, що представниці цього Знака дуже важко догодити, а на першому місці у неї практично завжди кар'єра. Це дуже важка здобич, яка здасться в любовний полон, коли сама цього захоче. Більш того, жінка-Козеріг перебірлива в любові, дуже вимоглива до потенційного партнера і скупа на романтичні почуття.
Повернутися назад