Головна > Цікаві новини > Гороскоп на 20 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 20 березня 2019 для всіх знаків Зодіаку


20-03-2019, 10:00. Розмістив: sashka
​Гороскоп на 20 березня 2019 року.

Овен
Сьогодні Овнам необхідна організованість, вона стане в нагоді навіть в дрібних повсякденних справах. Бажано дотримуватися плану, інструкцій, професійних правил, не порушувати ієрархію у відносинах, заздалегідь розставляти пріоритети. В іншому випадку, суєти і плутанини буде багато, а толку від зусиль менше, ніж хотілося б. Якщо у вас є підлеглі, вам доведеться постійно координувати їхні дії, інформує Ukr.Media.
Телець
Для Тельців це продуктивний день. Залежно від ситуації, ви зможете стати чудовим керівником, тямущим виконавцем або ефективним «граючим тренером». Недосвідченим Тельцям не варто нарікати на зовнішній контроль: сьогодні він спрямовує їхні зусилля у вірне русло і оберігає від непотрібних проблем. Добре займатися ручною роботою, організацією справ, менеджментом, прикладною творчістю, тренуваннями.
Близнюки
В цей день Близнюки потребують орієнтиру або точки опори. У ваших інтересах бути організованішими, мати програму і мету. У діалозі краще прагнути до системності аргументів, тоді вас буде складніше збити з пантелику. Не з будь-яким практичним завданням варто намагатися впоратися самостійно. Сьогодні великий шанс отримати хороше обслуговування в надійному сервісі. Добре займатися прибиранням, ремонтом.
Рак
Ракам сьогодні важливо не тільки отримати всі потрібні відомості, а й систематизувати їх. При цьому корисно мати надійні критерії і добре усвідомлювати свої кінцеві цілі. В іншому випадку, легко заплутатися у великій кількості даних. Не варто ображатися на критику від більш досвідчених людей. Небажано ігнорувати об'єктивний погляд з боку, наприклад, відмовлятися від підтримки професійного консультанта.
Лев
Левам варто проявити трохи винахідливості під час рутинної роботи. Сьогодні актуальні будь-які процедури з метою наведення порядку, «розумного прибирання». Правильно організований процес допоможе вам позбутися від мотлоху, зберігши потрібне і нічого не переплутавши. Небажано кидати на середині шляху сортування речей, розчищення робочого місця, інспекцію виробничих, лікарських і господарських запасів.
Діва
Сьогодні Діви схильні постійно прокручувати в голові нещодавні бесіди і пов'язані з ними враження, що може вести до дезорганізації в справах і хаосу в думках. Щоб знову знайти грунт під ногами, корисно повернутися до плану, системи або принципу, які ніколи не підводили вас. Наприклад, до програми виховання дітей або управління бізнесом. Від цього простого заходу зростуть дисципліна і продуктивність.
Терези
Терезам варто пам'ятати, що в будь-якій справі сьогодні важливі сумлінність і організованість. Насамперед, це стосується службових обов'язків, лікування хвороб, побутових турбот, але ці якості не завадять і при роботі з інформацією. Зірки натякають, що ви вже напевно знаєте більше, ніж достатньо. У цей день добре зайнятися підсумовуванням і систематизацією даних, архівуванням старих матеріалів.
Скорпіон
Сьогодні успіхи Скорпіонів працюють на майбутнє. Результат, який ви отримаєте, потрудившись, може бути нижче ваших очікувань, зате його плоди будуть мати довгострокові наслідки. Добре підвищувати майстерність, відпрацьовувати корисні прийоми, налагоджувати управління або виробництво. Обіцяють ефект парні і колективні зусилля, не варто відмовлятися від активного партнерства, тісної командної роботи.
Стрілець
Стрільцям важливо пам'ятати, що будь-який натяк на неорганізованість і розмови замість справи сьогодні спрацює проти них. Важливі майстерність, цілеспрямованість, відповідальність, працьовитість, професіоналізм. В ціні досвід управлінця, якщо ви керівник, старанність, якщо ви підлеглий, і самодисципліна, якщо ви фрілансер. Правильна поведінка допоможе кар'єрному зростанню і зміцненню добробуту.
Козеріг
Для Козерогів це продуктивний день. Витривалість, майстерність і організованість допоможуть вам діяти впевнено і планомірно, отримуючи гарантований результат. Виконуючи великий обсяг обов'язкових традиційних робіт, ви можете потай виношувати ще більш грандіозні плани. Варто пам'ятати, що час для них не настав, і поки вам явно не варто кидати актуальний фронт завдань заради погоні за міражем.
Водолій
На цей день Водоліям варто запланувати будь-які складні відповідальні роботи. Багатьом Водоліям доведеться звернутися в сервіс або знайти добровільних, але надійних помічників, так як впоратися з відповідальним завданням поодинці їм буде не під силу без шкоди для якості. Це відповідна доба для медичних процедур, для усунення системних помилок. Небажані авантюри, необґрунтовані ризики.
Риби
Сьогодні Рибам краще поступитися ініціативі або праву винесення вердикту іншим людям. Ваш партнер, посередник, начальник або консультант впорається з відповідальним завданням набагато краще вас, зате візьме на себе значну частину репутаційних ризиків. Щоб ваші інтереси виявилися враховані в належній мірі, бажано мати справу з надійною офіційною організацією або з вартою довіри людиною.

Повернутися назад