Головна > Цікаві новини > Наскільки темна душа у вашого знака Зодіаку

Наскільки темна душа у вашого знака Зодіаку


17-05-2019, 18:13. Розмістив: sashka
​Як ви думаєте, наскільки темна у вас душа?

Якщо ви будете чесними з самими собою, то можете цілу вічність шукати відповідь на це питання. Для початку вам доведеться згадати всі свої добрі і погані вчинки і думки. Потім вам доведеться визначити свій середній рівень, але в будь-якому випадку ваша оцінка буде досить суб'єктивною, інформує Ukr.Media.
Тому тільки щось більш об'єктивне може дати правильну відповідь на це питання. У цій статті ми як раз намагаємося це зробити, і розповісти вам, наскільки темна у вас душа згідно вашого знаку Зодіаку. Це дозволить вам отримати більш чесну, неупереджену і розкриту відповідь.
Якщо справа стосується знаків Зодіаку, то ми в основному фокусуємося тільки на їх позитивних характеристиках і не звертаємо уваги на більш темні й негативні аспекти. Тим не менш, також вкрай важливо знати негативну і темну сторону свого знака, оскільки це допоможе вам дізнатися свою справжню натуру. З даної статті ви зможете дізнатися, наскільки темна у вас душа. Знайдіть свій знак і перевірте, наскільки це правдиво.
Овен
Ваша душа зовсім не темна. Тим не менш, навіть якби вона такою і була, то все одно не перетворилася б в цілковиту темряву, яка поглинає все навколо. Ви б були темрявою, яка підвищує адреналін, немов страшна поїздка або щось на зразок цього.
Телець
У вас темна душа. Ніхто про це не знає, оскільки ви відганяєте від себе кожного, хто наближається до вас занадто близько і може у вас це побачити. Ваша темна душа проявляє себе в тих випадків, коли ви відчуваєте власницькі почуття по відношенню до тих, хто вам небайдужий. З часом всі ці ревнощі і спроби контролювати стає неможливо терпіти, і ці люди все одно йдуть з вашого життя.
Близнюки
Ваша душа темно сірого кольору. Ви не зовсім темна людина, але можете бути такою, якщо цього вимагатимуть обставини. Темно-сіра душа означає, що ви здатні йти по межі між добром і злом, позитивом і негативом, злетами і падіннями. Ви можете налаштувати колір своєї душі під ситуацію і ваші потреби.
Рак
Колір вашої душі — насичений темний колір індиго. Ви досить емоційна і чутлива людина, яка часто буває невпевнена у собі. Саме тому вашу темряву найкраще відображає темно синій колір, який здається майже чорним.
Лев
Ваша душа зовсім не темна. Ви така мила і ніжна людина, що у вас просто немає місця для темряви. Це добре, оскільки ви природжений лідер, і оточуючі завжди слідують за вами. Вам би не хотілося перевести інших на темну сторону, чи не так?
Діва
У вашій душі немає місця для темряви. Ви постійно перебуваєте в русі, і не хочете витрачати свою цінну енергію на те, щоб бути темними. Ви звикли робити все по-своєму, і якщо у вас спочатку не було темряви, то ніколи і не буде.
Терези
У вас чорно-біла душа. В один момент ви можете бути нещасними і тонути в непроглядній темряві, а в наступний момент — посміхатися, добре себе відчувати і випромінювати чистий білий світ. Тут все залежить від вашого поточного моменту і настрою.
Скорпіон
Ваша душа чорна. Ваша внутрішня темрява поглинає кожен промінчик світла, який до неї наближається. Ви можете здатися нешкідливими, навіть трохи сірими зовні, але це всього лише видимість. Усередині вас живе непроглядна темрява.
Стрілець
Ваша душа зовсім не темна. Часом ви буваєте поверхневими і недалекими, і постійно пробуєте все нові тренди, тому якщо темна душа буде одним з них, то ви це спробуєте. В будь-якому іншому випадку, темрява вам не особливо підійде.
Козеріг
Ваша душа темна, але в хорошому сенсі. Від вас виходить темна і трохи моторошнувата енергетика, але разом з тим вона притягує до вас оточуючих. Тому можна сказати, що ваша темрява працює вам на користь. Більш того, завдяки вашій темній душі з вами може бути дуже весело. Хто знав, що темрява може бути плюсом?
Водолій
Ваша душа зовсім не темна. В цьому житті вас цікавить тільки все веселе і позитивне і тому ви робите все, що в ваших силах, щоб уникнути темряви. Також своєю старанністю і неординарністю ви немов відштовхуєте від себе темряву і залишаєтеся світлими.
Риби
Ваша душа — суміш темряви і світла. Все залежить від вашого настрою. Протягом одного тижня ви можете відчувати темряву всередині себе, а на наступному тижні відчувати себе прямо протилежно. Точно так само, як і з притаманними вам різкими перепадами настрою, навіть самі незначні зміни можуть вплинути на темряву вашої душі.


Повернутися назад