Головна > Новини / Закарпаття / Кримінал > У Сваляві підпалили будинок начальниці відділу освіти (ВІДЕО)

У Сваляві підпалили будинок начальниці відділу освіти (ВІДЕО)


16-05-2018, 12:36. Розмістив: redaktor
Приватний будинок очільниці відділу освіти Едіти Грабар, як вона вважає, підпалили, щоб її залякати.
???????°?» ??µ??µ?· ??µ?????µ?: ?? ?????°?»???? ??????°???? ????????°?»???»?? ?±??????????? ???°??°?»??????? ?????????»? ????????? (?????)
З і слів жінки, у будинку тривав ремонт, а в цей час вона з сім’єю проживає у родичів. Чиновниця впевнена — займання не випадкове, а вчинене з метою залякування і тиску на неї. Підозрює жінка власників фірм, яким не вдалося перемогти в тендерах на харчування в школах.

— Вони були зацікавлені в тому, щоб рішення по тендерних процедурах, заключення договорів приймалися саме на їхню користь, а не по закону, - вважає Едіта Грабар.

Одразу після інциденту зі Свалявської адміністрації направили офіційного листа в Генеральну прокуратуру з проханням взяти слідство під свій контроль, але поки відповіді не отримали.

У Сваляві у поліції та прокуратурі від коментарів відмовились, а обласній прокуратурі повідомили, що справою поки займається поліція.

— Відкрите кримінальне провадження за ч. 3 статті 15-ї, та ч.2 статті 194 – умисне пошкодження майна шляхом підпалу. Ведуться слідчі дії. Призначено експертизу, але результатів поки немає, - розповідає т.в.о начальника відділу комунікації поліції Закарпатської області Тетяна Щоголєва.

Місцеві, за інформацією журналістів, знають хто підпалив будинок, але всі мовчать – бояться.

Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу Сіріус:

Повернутися назад