Головна > Новини / Закарпаття > На Закарпатті за дивних обставин загинула 26-річна поліцейська, донька танкіста батальйону «Донбас» – соцмережі

На Закарпатті за дивних обставин загинула 26-річна поліцейська, донька танкіста батальйону «Донбас» – соцмережі


13-06-2018, 16:30. Розмістив: redaktor
1-1-22
Про дивну смерть 26-річної доньки одного з бійців батальйону «Донбас» — «Дєда», лейтенанта Берегівського відділення ГУ Національної поліції України в Закарпатській області Катерини Карнаухової, розповіли у спільноті «Боевые Муравьи- 93 ОМБр» в соціальній мережі Фейсбук.
Ще 19 травня її доправили в стані коми в реанімацію, де вона через три доби померла.
Як йдеться у повідомленні, незважаючи на численні травми, що свідчать про насильницьку причину смерті – крововиливи, садна, зірвані сережка та шиньйон, очевидні ознаки сексуального насильства, місцевий патологоанатом причиною смерті назвав хворобу. Натомість незалежний експерт з Ужгорода, якого викликав батько, підтвердив насильницький характер смерті Катерини.
Автори повідомлення на тякають на те, що до смерті поліцейської можуть бути причетні «её начальство/сослуживцы, которые крышуют (в пяти километрах от границы!!!) от контрабанды до выращивания ганджубаса» (легкий наркотик з конопель — ред.).
При цьому, начебто, «местный нарик, который согласился показать ей поля ганджубаса, умер за день до нападения «от передозировки».
Тим часом адвокат «Дєда» не може ознайомитися с перебігом слідства у цій справі чи просто поговорити зі слідчим.
«Смерть хотят списать на «естественную, не связанную с профессиональной деятельностью», – йдеться у повідомленні.
У спільноті у відповідь погрожують приїздом «контужених побратимів» «Дєда».
9805f97680822878827f5cf3d3a5097f
2-49-87
3-18-58

http://dzerkalo-zakarpattya.com


Повернутися назад