Головна > Новини / Закарпаття / Кримінал > Закарпатський суддя, який відпустив додому хлопця-вбивцю, знову вирішуватиме, чи бути йому під вартою

Закарпатський суддя, який відпустив додому хлопця-вбивцю, знову вирішуватиме, чи бути йому під вартою


26-06-2018, 17:00. Розмістив: redaktor
Мова йде про вбивство на Тячівщині у селі Нижня Апша, там юний хлопець жорстко зарізав свого товариша.
??°???°????°????????? ???????, ??????? ?????????????? ??????????? ??»??????-???±??????, ?·??????? ???????????°??????µ, ??? ?±???? ??????? ????? ???°?????
Як дізналось Мukachevo.net, прокуратура завчасно подала клопотання про продовження строку тримання під вартою підозрюваного, а система суду визначила того ж суддю, який вперше відпустив хлопця.

Тоді, і виникли протести на Тячівщини і перекрили дорогу, адже побачили, що хлопець гуляє селом. Розлючені мешканці ледь не влаштували самосуд.

Як виявилось, що суд відмовив у відводі цього судді, тому що вважають, що цей же суддя зможе неупереджено розглянути клопотання про продовження строку тримання під вартою.

У прес-службі суду роз'яснили, що слідчий суддя, обраний автоматизованою системою розподілу справ.

— Заявлений прокуратурою та представником потерпілих відвід, суд вважає невмотивованим та таким, що не містить обґрунтованих підстав, визначених Законом, для відводу, - йдеться у повідомленні.

За ухвалою слідчого судді Ужгродського міськрайонного суду строк тримання підозрюваного під вартою визначено до 02 липня включно.Мukachevo.net
Повернутися назад