Головна > Новини / Закарпаття / Суспільство > Ужгородці можуть пропонувати кандидатів на звання "Почесних громадян міста"

Ужгородці можуть пропонувати кандидатів на звання "Почесних громадян міста"


24-07-2018, 15:00. Розмістив: redaktor
Присвоєння звання і вручення відзнаки традиційно проводиться до Дня УжгородаУжгородці можуть пропонувати кандидатів на звання "Почесних громадян міста"Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на Ужгородську міську раду.
Незабаром завершується термін подання кандидатур на присвоєння звання "Почесний громадянин міста Ужгород" та "Почесної відзнаки Ужгородської міської ради".
Присвоєння звання і вручення відзнаки традиційно проводиться до Дня Ужгорода. Цього року обласний центр Закарпаття відзначає "ювілей" – 1125-річчя і святкування заплановано на 14-16 вересня. Подавати кандидатури можна до 1 серпня.
Звання "Почесний громадянин міста Ужгород" присвоюється сесією Ужгородської міської ради громадянам України й інших держав, які мають особливо вагомі заслуги перед містом у галузі господарської, наукової, культурно-освітньої, медичної діяльності, користуються повагою та авторитетом серед мешканців Ужгорода та сприяли піднесенню його міжнародного статусу.
Оформлені відповідно до перелічених вимог документи потрібно подати до 1 серпня за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова, 3, відділ по роботі з депутатами та постійними комісіями (кабінет № 301, 3-й поверх) контактний телефон – 61-34-36.​
Повернутися назад