Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Україна » "Борщовий набір" дорожчає

"Борщовий набір" дорожчає

"Борщовий набір" дорожчає, лідер - морква
З початку тижня на ринку України спостерігається стрімке зростання цін на овочі "борщового набору". Морква і буряк є лідерами за темпами подорожчання. Про це пише "Інфо-Шувар", повідомляють Українські Новини.

За останні кілька днів морква виросла в ціні більш ніж на третину, на гуртових майданчиках країни вона сьогодні пропонується за 5,5-6,0 грн/кг, деякі продавці встановили ціни на рівні 6,5-7,0 грн/кг. Майже в півтора рази за останній тиждень подорожчав і буряк. Станом на 24 січня, буряк на торгових майданчиках країни підскочив у ціні до 5,0-7,0 грн/кг.

Схожа ситуація спостерігається і по капусті. З початку тижня, ціна на неї зросла майже на 50% і сьогодні вже досягла позначки 3,5-5 грн/кг.

Повільніше серед усіх овочів "борщового набору" дорожчають картопля і цибуля. З початку тижня, ціни на картоплю зросли на 7-10%. Станом на 24 січня 2018 року, кілограм картоплі на гуртових ринках пропонується за 3,5-4,5 грн/кг. Ціна на цибулю знаходиться у межах 3,2-4,2 грн/кг і на 5% вище, ніж на початку поточного тижня.

На думку гуртових компаній ціни на різні види продукції зростають під впливом різних факторів. Наприклад, подорожчання капусти оператори пов'язують зі стриманими продажами на рівні виробників, хоча запасів у сховищах поки достатньо для того, щоб задовольнити наявний внутрішній попит. Але фермери відреагували на позитивний тренд, що намітився на ринку ще тиждень тому, і не поспішають реалізовувати запаси, сподіваючись на те, що ціни в наступні кілька місяців будуть тільки рости.

Джерело 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: