Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
ZakNEWS » Новини » Україна » Абраменко приніс Україні перше золото на Олімпіаді-2018

Абраменко приніс Україні перше золото на Олімпіаді-2018

Українець Олександр Абраменко виграв золоту медаль і став олімпійським чемпіоном у фрістайлі на зимовій Олімпіаді в Південній Кореї. Про це сказано на офіційному сайті Олімпійських ігор, передають Українські Новини.

Так, 18 лютого на Олімпіаді були розіграні медалі в чоловічому фрістайлі.

В 3 фіналі Абраменко отримав результат 128,51, друге місце зайняли Цзя Цзунян (Китай) з результатом 128,05 і третє - росіянин Ілля Буров з результатом 122,17.

У Facebook на сторінці Федерації лижного спорту України заявлено, що Абраменко виконав стрибок, який ще жодного разу не використав на змаганнях, а шліфував тільки на тренуваннях.

Як повідомляли Українські Новини, українці Красовський і Орлик посіли 84-е і 86-е місця в лижній гонці на 15 км.

Україна стала останньою у командних змаганнях із санного спорту.

Джерело : Українські новини